17 травня у Києві відбудеться семінар-презентація...
Виробництво шоколаду та готових харчових продуктів,...
Антимонопольний комітет України надав дозвіл...
Керченський хлібозавод знаходиться під загрозою...
Міністерство аграрної політики та продовольства...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Ті й інші характеристики в кінцевому результаті визначають якість продукту. Особливо це актуально тепер, коли технологи стикаються з проблемами, пов’язаними зі зниженням якості тваринної сировини, а також із використанням у складі рецептур рослинних білкових препаратів та інших добавок.
Виготовити високоякісну продукцію з покращеним смаком та ароматом, щоб вона була потрібного кольору, а ще, значною мірою, компенсувала невисоку якість м’ясної сировини та знизила витрати на виробництво, можна завдяки використанню в технологічному процесі смако-ароматичних добавок. Саме це сприяє розвитку ринку інгредієнтів, який нині доволі насичений та конкурентний, зокрема для м’ясопереробки.
Серед розмаїття представленої продукції варто виокремити натуральні смако-ароматичні добавки компанії «Butter Buds» (США). Свої інгредієнти фірма виробляє на основі жирних кислот, які одержують зі спеціально відібраних сортів масла, вершків і сиру, що дає змогу передати споживачеві весь спектр смаку й аромату відповідних продуктів. Саме завдяки особливостям технології виробництва, ці добавки вирізняються стабільністю смако-ароматичних властивостей, здатністю до тривалого зберігання без втрат якісних властивостей, високою розчинністю у воді.
Нині продукцію «Butter Buds» використовують багато підприємств харчової промисловості. У тому числі й виробники м'ясної продукції, які дедалі частіше використовують наші добавки для виготовлення напівфабрикатів, м'ясних фаршів, страв швидкого приготування, варених ковбас, сосисок, сардельок, паштетів і копченостей, а також сумішей. Зокрема, застосування цих інгредієнтів при виготовленні напівфабрикатів дає змогу надати готовим виробам приємних смако-ароматичних властивостей, поліпшити консистенцію, підвищити соковитість, посилити смак спецій і прянощів.
Для виробництва м'ясних продуктів «ЛПI-Макод» пропонує широкий асортимент інгредієнтів, наприклад, Висококонцентроване масло («High Concentrate»), яке має смак вершкового масла, що дає змогу отримати ніжніший смак й створити відчуття жирності готового продукту. Масло 32Х («Butter Buds 32X») – інгредієнт меншої концентрації, але з ширшим спектром смакових ноток, має солонуватий відтінок.
Екстракт сухих вершків («Dried Cream Extract») надає готовому продукту смак і аромат натуральних вершків, що дає змогу усунути з рецептури молочну сировину. Сімейство сирів «Cheese Buds», що охоплює понад 20 видів висококонцентрованих інгредієнтів, отримане з різних сортів сиру й надає продуктові необхідних смаку й аромату.
Під час виробництва варених м'ясних виробів з використанням інгредієнтів «Butter Buds» готові продукти набувають вершкового смаку й аромату, стають соковитішими. Також вони є висококонцентрованими, а отже, економічними у використанні (0,1–0,5% вiд маси готового продукту), що, в підсумку, знижує собівартість готового продукту.
Важливим є те, що додавання цих добавок у виробництві м'ясопродуктів непотребує змін у технологічному процесі. Наприклад, при виготовленні напівфабрикатів, варених ковбас інгредієнти вносять у фарш під час кутерування. При виготовленні делікатесної продукції їх додають у розсіл, яким шприцюватимуть або заливатимуть виріб.
Натуральні інгредієнти «Butter Buds» вирізняються такими перевагами: вони мають натуральний смак; згладжують небажані смакові відтінки; знижують собівартість кінцевого продукту (завдяки заміні молочної сировини); не мають сезонного коливання якості; продовжують термін зберігання продукту. Слід зазначити, що в добавках «Butter Buds» не використовують генетично модифікованих продуктів.
Наталiя ЗНАЙЧЕНКО,
головний менеджер ТОВ «ЛПI-Макод»
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
30/04/2013
|
147
|
30/04/2013
|
80
|
30/04/2013
|
125
|
29/04/2013
|
187
|