Компанія SESVANDERHAVE (Бельгія), головний виробник насіння...
Закон про закриття хутрових ферм у Німеччині набув...
На зустрічі Робочої групи з розробки стандартів...
У 2019 році імпорт алкоголю в Україні збільшиться на...
C 10 по 12 апреля в Киеве в Международном Выставочном...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Особливістю нинішнього ринку, в тому числі м’ясопродуктів є наявність бренда з нестандартними, креативними рішеннями.
Успішним може стати підлаштування до сучасних ринкових стандартів вже набутих технологічних і маркетингових переваг: знання особливостей виробництва, традиційних рецептур, ретро-упаковки. Зокрема, доцільно використовувати традиційний пакувальний матеріал шпагат для ручного обв’язування майже всього асортименту м’ясних і ковбасних виробів: варених батонів у натуральній і штучній оболонці, сардельок і сосисок у натуральній та колагеновій оболонці, усіх видів напівкопчених, сирокопчених, сиров’ялених ковбас та м’ясних делікатесів.
Від 2001 року на пакувальному ринку України успішно працює виробнича фірма «ТВІСТ АТІК». Вона пропонує широкий асортимент шпагатів і ниток, які мають широкий спектр застосування:
– ковбасний шпагат і нитки для сардельок - необхідний матеріал для обв’язування копченостей, ковбас, сосисок і сардельок, копчених ковбасних сирів, копченої риби;
– калібрувальні нитки для переробки, сортування і маркування натуральної кишкової сировини;
– додатковий декоративний матеріал для кондитерської та хлібобулочної галузей, яким оздоблюють та вирізняють продукцію в торговельних залах, супермаркетах і фірмових магазинах, для дизайну виробів гончарного мистецтва, упаковки для елітних алкогольних напоїв та інших сувенірів.
– кручений гніт для свічок всіх типів, будь-якої форми та з будь-якої сировини (парафіну чи воску).
Розглянемо переваги, які доступні сучасному виробнику м'ясо-ковбасної продукції в короткостроковому та довгостроковому періоді.
У короткостроковому періоді нова упаковка, розроблена для одноразової конкретної мети (наприклад, максимального продажу перед Новим роком), забезпечить зростання інтересу до продукту. Але це лише миттєвий ефект!
Процес створення бренда успішний тоді, коли покупці готові платити завжди! В основі успішного бренда – беззаперечні переваги, які за час роботи фірми лише примножуються а не зникають.
На сучасному етапі розвитку продовольчого ринку м’яса маркетологи відзначають такі головні тенденції: зростання якості, створення «особливого продукту» та тенденція «впізнавання продукту з першого погляду».
Щоб покупці продукт впізнавали, виробник шукає оригінальні, креативні або навіть унікальні пакувальні рішення. У 90-х роках минулого століття виробники використовували здебільшого однотипні білкові ковбасні оболонки стандартної гами кольорів, внаслідок чого продукцію різних виробників за зовнішнім виглядом відрізнити було важко. Тепер виробник прагне виокремити свій продукт на ринку.
Оригінальність торгової марки і відповідна упаковка мають позитивно сприймати покупці певної вікової групи, в певному регіоні, слід ураховувати при цьому всі потреби та вподобання споживачів. Крім того, упаковка обов’язково має бути сучасного формату, а також екологічною і функціональною. Дуже важливо максимально враховувати естетичність упаковки. Комплексне поєднання найважливіших факторів: доступної та доцільної інформації, практичність, загальний привабливий вигляд – це беззаперечні важелі впливу на покупця.
З цією метою виробнику м'ясо-ковбасної продукції є сенс застосувати ручне обв’язування м’ясних і ковбасних виробів Трішки фантазії – і ковбаси в оболонці будь-якого типу виглядають неперевершено.
Ручне обв’язування ковбас дотепер залишається популярним і зручним технологічним елементом упаковки у процесі їх виробництва. Така продукція має привабливий вигляд (ще з радянських часів в свідомості покупців обв’язані ковбасні батони асоціювалися з добротним, делікатесним продуктом преміум-класу). Крім того, у споживача є можливість індивідуально замовити склад і поєднання ниток у шпагаті за видами, широкою колірною гамою або підібрати колір у такій комбінації, яка відповідає фірмовому стилю виробника. Можна також замовити необхідне навантаження шпагата чи нитки та спосіб скручування з метою виготовлення такого виду обв’язувального матеріалу, який буде максимально задовольняти індивідуальні технологічні особливості виробника, а також втілювати і реалізовувати всі його творчі задуми.
А щодо тенденції до «зручності купівлі продукту», яка полягає у спрощенні і доступності торговельних каналів на насиченому ринку, то . поряд із найефективнішими способами продажів через широку мережу супермаркетів, важливими маркетинговими інструментами стають цілолодобові інтернет-магазини та спеціальні служби доставки.
І наостанок: вдало розроблена торгова марка продукту сприяє збільшенню продажів протягом конкретних короткострокових періодів на 10-12%, а так званий маркетинг-мікс із поєднання практичних концепцій всіх вище зазначених тенденцій (якості та унікальності продукту, зручності та доступності покупки, оригінальної торгової марки, екологічності, естетичності та функціонального формату упаковки) підвищує попит на продукт у 5–7 разів потягом 1-2 років. На наш погляд це – очевидний показник.
Марія ЛИТВИН,
комерційний директор ВФ "ТВІСТ АТІК"
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/03/2019
|
168
|
30/07/2015
|
98
|