Змінилося місце проведення головних виставок...
«INPRODMASH & UPAKOVKA’2014»
5 вересня 2014р. відбудеться 6-а практична конференція...
Підприємства галузі птахівництва України...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Новий виробник солоду для випічки житнього хліба вийшов на вітчизняний ринок три місяці тому. Це – дніпропетровська фірма „Укрсолод”. Наразі підприємство випускає близько ста тонн готової продукції щомісяця.
Високоякісний солод, тобто пророщені, підсушені та перемелені зерна, використовується для виготовлення житнього хліба, який, на думку фахівці, є одним з найкорисніших і легко засвоюваних продуктів, які споживає людина. Його унікальність полягає в силі вітамінів і мікроелементів природного походження. Солод багатий на білки, жири, вуглеводи, містить вітаміни групи В, С, Е, РР, Q, а також Фотієву кислоту та всі незамінні амінокислоти (валін, лізин, трионін тощо).
- Наше підприємство, – розповідає заступник директора ТОВ ВК „Укрсолод” Ігор Неретин, – випускає ферментативно активний і неактивний солод. Для виготовлення першого перед підсушуванням ще проводиться його томління, або ферментація. У виробництві, яке складається з таких процесів, як підготовка зерна, замочування, пророщування, томління, сушіння, розмелювання і зберігання солоду, задіяне вітчизняне і чеське обладнання. Продукція виробляється із добірних сортів солодового жита з використанням чистої артезіанської води. Під час розробки технології та будівництва солодовні було впроваджено новинки, опрацтовані у двох наукових дисертаціях. На підприємстві працюютьє молоді фахівці високого класу, які пройшли спеціальну підготовку.
Солод дніпропетровського виробника має приємний аромат. На смак він солодкий, і за кольором – рівномірний. Це й не дивно, адже на виробничому комплексі „Укрсолод” запроваджена подвійна система контролю якості за такими критеріями: вологість, кислотність, колір, кількість екстрактивних речовин, що дає змогу реалізувати лише солод, який відповідає високим вимогам держстантарту. А починається випуск якісного солоду ще з ретельного добору зерна. Найбільш якісне, з достатньою здатністю до пророщування вдалося знайти на Поліссі – в одному з селянських господарств Черняхівського району, що на Житомирщині. Для роботи відбирається зерно не менше 90% схожості. Згодом задля рівномірності пророщення зерно добре сортують, відвіюють, забирають бите, калібрують за розміром, промивають. У приміщенні солодовні під час замочування, пророщування і томління зерна підтримується постійна температура на рівні близько 10°С. Тобто тут дотримуються усіх технологічних вимог виробництва, а тому й отримують якісний солод. І продукцією «Укрсолоду» вже зацікавились такі відомі виробники, як Київський хлібокомбінат №6, який колись тривалий час спеціалізувався на виробництві житнього хліба, і столичний булочно-кондитерський комбінат, підприємства виробничих об’єднань «Кримхліб» і «Донбасхліб», а також пекарі з Ужгорода, Вінниці та інших міст країни.
- Нині, – зазначає Ігор Неретин, – наші виробничники готуються до випуску нетрадиційних типів солоду, зокрема пшеничного, який використовують пивовари для виробництва популярного пшеничного пива верхового бродіння, вівсяного, горохового і кукурудзяного солоду для виробництва полісолодових екстрактів, біологічно активних харчових добавок і дитячого харчування. До речі, потужності обладнання, грамотна і досконало вивчена технологія дають змогу виробляти солод за якісними тими показниками, які заздалегідь обумовлено замовником.
До кінця року ТОВ ВК „Укрсолод” планує досягти проектної потужності заводу і випускати понад 180 тонн солоду щомісяця.
Олесь Фолюш
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Коли борошно стає піддослідним
Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.
«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».
21/08/2014
|
158
|
21/08/2014
|
271
|
20/08/2014
|
318
|
18/08/2014
|
184
|