№8 "Харчовика" (з тематичними сторінками "Індустрія...
Передбачається, що ціни на ласощі зростуть приблизно...
Згідно з даними Державної служби статистики України,...
У січні-лютому кримські підприємства харчової та...
Харчі за євростандартом. У нас створять єдиний орган...
Чи берете Ви участь у галузевих виставках?
При виборі автоматичних ліній розливу чи не найголовнішими критеріями є їх надійність, висока продуктивність і доступна ціна. Цим критеріям відповідає обладнання виробництва компанії «Мелітопольпродмаш». За надійністю і продуктивністю ці вітчизняні лінії не поступаються закордонним аналогам і водночас значно дешевші.
Нині
підприємство «Мелітопольпродмаш» проектує, виготовляє, монтує і вводить в
експлуатацію лінії розливу алкогольних і безалкогольних напоїв, молока, рослинної
олії та інших рідин у ПЕТ-пляшки ємністю від 0,33 до
У складі ліній є видувна машина (якщо рідини розливають у ПЕТ-пляшки), триблок, етикетувальна машина для наклеювання паперової або полімерної етикетки, пакувальник у термоусадну плівку і систему транспортних пристроїв. Виготовляють лінії з імпортної харчової нержавіючої сталі, комплектують деталями таких фірм, як «Shneider Electric», «Siemens», «Phillips», «Camozzi», «Festo», «Тelemecanique», «Omron», «Lenze» та інших.
Лінії розливу пива, газованих напоїв у ПЕТ-пляшку продуктивністю від 4000 до 7000 пляшок на годину укомплектовані триблоком Б3-ІНА. Цей агрегат призначений для ополіскування і фасування напоїв у пляшки об’ємом від 250 до 2000 см³ і для закупорювання їх пластмасовими гвинтовими кришками. Також машина обладнана пристроєм гасіння піни.
Машина виконує такі функції: ополіскує і завантажує пляшки на ротор розливу; захоплює пляшки під горловину і наповнює її вуглекислим газом; фасує і витримує продукт та скидає тиск із пляшки; передає пляшки на ротор закупорювання; відбирає кришки і подає їх у лоток; надягає орієнтований ковпачок на горловину пляшки; закупорює пляшки і подає їх на транспортер.
Машина має два модулі: карусель ополіскування з турнікетом і карусель наливання та закупорювання з турнікетом. Вузли та деталі, а також облицювання, огородження машини і шафа керування виконані з нержавіючої сталі, їх легко мити і дезінфікувати. Обладнання не потребує переналагодження під час переходу на пляшки іншого розміру, бо в зону фасування та закупорювання пляшки передує платформа підтримування за горло Neck handling. Це вагома перевага порівняно з традиційним способом, оскільки перехід з одного типорозміру на інший відбувається дуже швидко і легко без заміни форматних частин або переналаштування по висоті.
Виготовлений з нержавіючої сталі резервуар можна мити і дезінфікувати за допомогою системи трубопроводів. Рівень рідини в резервуарі регулюють за допомогою електронних датчиків рівня. Пляшку підіймає і притискає до фасувального пристрою спеціальний механізм, який працює без стиснутого повітря. Кулачковий механізм керує фасувальним пристроєм, який забезпечує точне фасування продукту за рівнем. Рівень продукту в пляшці легко регулюють довжиною газової трубки. Система наливання забезпечена електронним блокуванням: нема пляшки – нема і наливання. Проміжна зірочка за горло пересуває наповнену пляшку із каруселі наливання на карусель закупорювання.
Карусель закупорювання закупорює пляшок пластмасовими гвинтовими пробками. Пробки подає роторний автоматичний набірний пристрій. Із пробкопроводу пробка потрапляє в закупорювальний патрон, який накручує її на пляшку. Закупорювальний патрон має магнітну муфту. Система закупорювання забезпечена блокуванням: нема пляшки – нема пробки.
Після закупорювання пляшки переміщують на транспортер вивантаження.
У складі лінії працює машина Б3-ЕМА-21-10 (11) для наклеювання кільцевої полімерної етикетки на скляні і ПЕТ-пляшки. Її комплектують сервоприводами фірми «Lenze», що дає змогу збільшити термін служби механізмів і унеможливлює ривки та удари під час роботи автомата.
Завдяки роботі машини Б3-ЕМА-21-10 (11) можна на високій швидкості якісно відрізати і наклеювати етикетку. Вбудований вузол вирівнювання, встановлений на кроковому електродвигуні, автоматично компенсує перекошування при подаванні етикетки з рулону в зону нарізання. Мікропроцесорна система керування на базі промислового контролера німецької фірми «Vipa» контролює процес нарізання, нанесення етикетки на пляшку, що дає змогу максимально автоматизувати роботу машини і загалом лінії розливу. Вся інформація про процес відображається на дисплеї, що дає змогу контролювати нанесення етикеток.
Пакувальна машина Б3-ТУК-00000 формує пакети пляшок із полімерних матеріалів місткістю від 250 до 2000 см³ і скляних пляшок будь-яких типорозмірів, обгортає їх поліетиленовою термоусадною плівкою, термозварює і термоусаджує упаковки в лініях. Лінії комплектують транспортерами пляшок та іншими пристроями.
На «Мелітопольпродмаші» виготовляють й окремі машини і механізми для ліній розливу рідин та інше обладнання.
(0619) 42-54-99
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Від проекту до здавання під ключ
Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».
Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.
09/04/2012
|
110
|
09/04/2012
|
154
|
09/04/2012
|
1352
|
не поступаються закордонним аналогам і водночас значно дешевші.
стандартна фраза у рекламній статті - а де ж порівняння цін, аналогів.
підтримую!
Сторінки: 1