Підприємства асоціації "Укркондпром", до якої...
Асоціація "Укрцукор" просить відмовитися від...
Згідно з офіційними цифрами, промисловий випуск...
У Росії немає достатньо аргументів для обмеження...
Чи берете Ви участь у галузевих виставках?
Гроно винограду – дивовижний плід. Йому присвячували пісні, про нього створювали легенди, розповідали історії тощо. Восени настає час, коли достиглі, налиті сонцем грона збирають для того, щоб перетворити на вино. Для виноробів зі збирання достиглих грон винограду розпочинається історія виробництва нового вина. Як вважають знавці ринку, хороший урожай буває лише тоді, коли добре збігаються такі фактори, як сонце, волога і тепло. Цього року було саме так.
Компанія «Алеф-Віналь» 17–18 вересня організувала конкурс майстрів збирання винограду «Золота Амфора–2011».
Окрім відвідання виноградників компанії і виноробного заводу, де гостям продемонстрували приймання і цикл переробки винограду, для журналістів в дегустаційному залі заводу «Золота Амфора» організували прес-конференцію, на якій керівник відділу маркетингу компанії «Алеф-Віналь» Анатолій Коган поділився планами компанії і розповів про стан вітчизняного ринку виноробства, про труднощі, які доводиться долати виноробним заводам.
«Особливу увагу хочу приділити презентації новинок нашої компанії, – зазначив Анатолій Фрідманович. – Передусім, це горілка «Графін». Представлений напій – це поєднання особливого смаку і чудового витонченого дизайну. Вона можу бути ще й чудовим сувеніром».
Майстри збирання винограду
Для проведення конкурсу організатори конкурсу запропонували найкращі виноградники господарства «Бурлюк» Бахчисарайського району, які розкинулись у долині річки Альми. Організатори дійства, намагалися створити справжнє свято, адже для багатьох виноградарів цей конкурс – підсумок роботи за весь рік.
Цьогоріч у конкурсі взяло участь 32 майстри «виноградної лози» із всіх виноробних регіонів України. Тут були фахівці з господарств Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей, а також АР Крим.
За умовами конкурсу, кожному учаснику відводили один рядок винограду і протягом години він повинен був зібрати найбільше ягід. Після закінчення збирання журі оцінювало не тільки кількість зібраних ягід, а й якість роботи: чи не залишилось грон винограду на кущах, чи не висипався виноград на землю, чи багато зібрано листків тощо.
Особливість цьогорічного конкурсу полягала в тому, що у захаді могли брати участь й журналісти, для яких було відведено 15 місць. Насправді охочих було набагато більше.
Роботу учасників оцінювало кваліфіковане журі, яке очолював професор Кримського аграрного університету Олександр Дикань, який вже не вперше очолює журі цього конкурсу.
Після підрахування результатів журі визначило переможців серед виноградарів і журналістів й нагородили їх цінними подарунками від ТМ «Золота Амфора». Найкращим виноградарем цього року стала Олена Негрей (Миколаївська обл.), яка отримала плазмовий телевізор. Друге місце поділили Людмила Катрич (Миколаївська обл.) і Тамара Іванова («Бурлюк», Крим), яких нагородили мікрохвильовими печами. А от щодо третього місця, за яке вручали електром’ясорубки, то, за підсумками конкурсу, його поділили Олександра Білоусова («Лівадія»), Севдамед Мустафоєв і Сергій Челодін (обидва – зі старокримського господарство).
Треба наголосити, що у цьому конкурсі не було переможців чи переможених – дипломи та продукцію ТМ «Золота Амфора» отримали всі учасники.
Завершився цей захід банкетом на березі Чорного моря з дегустацією вин ТМ «Золота Амфора», а також запусканням ліхтариків у небо і феєрверком.
Насамкінець додамо, що такий традиційний захід «Золотої Амфори», як збирання винограду дає змогу зібратися справжнім знавцям з вирощування та переробки винограду. Тут також можна обговорити проблеми галузі і відшукати їх рішення і, певна річ, відзначити кращих.
Конкурс завершився, переможців нагороджено, але у пам’яті кожного учасника і гостя дійства надовго залишаться приємні спогади про теплий прийом, організований «Золотою Амфорою».
Мар’яна ГАМАЛЬ
Василь МАЗУР
Бахчисарайський район, АР Крим
Довідка
Компанія «Алеф-Віналь» заснована у 1991 році. На сьогодні у складі компанії чотири підрозділи:
- Кримський завод марочних коньяків «Берегово» (АР Крим);
- виноробний завод «Атлантіс» – (сучасний завод первинного виноробства, до складу якого входить винно-коньячний завод повного циклу, с.Поштове, Бахчисарайського району, АР Крим);
- «Бурлюк» –
- «Старокримський» –
Продукція компанії: вино ТМ «Золота Амфора», ТМ «Golden st. Crimea», коньяк ТМ «Клінков» і «Жан-Жак», горілка «Українка», «Хельсінкі», ТМ «Графин», вермут «Verso Bianko Italiano».
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
02/02/2012
|
418
|
31/01/2012
|
820
|
31/01/2012
|
534
|
31/01/2012
|
796
|