Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Жертви СО2, або як Україна може втратити ринок ріпаку та кукурудзи в ЄС
21.02.2020р.

Європа бореться з глобальним потеплінням, а...

Експерти прогнозують рекордний обсяг експорту горіхів з України
21.02.2020р.

За перші чотири місяці сезону, з жовтня 2019 по січень...

Харчовику цього року – 15 років!
21.02.2020р.

З нагоди цієї визначної події , редакція усім нашим...

Interpack’2020. Імпульси розвитку галузі
21.02.2020р.

З 7 по 13 травня у виставці Interpack (м. Дюссельдорф )...

Молдова планує відмовитись від української курятини через пташиний грип
17.02.2020р.

Молдова може заборонити експорт м'яса птиці та яєць з...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

13596
05.09.2011р. |
Міні-пивоварні – це дуже вигідно

В Україні є кілька заводів-гігантів з виробництва пива, спроможних повністю забезпечити вітчизняний ринок бурштиновим напоєм. Проте останнім часом у містах з’являються міні-пивоварні. Чи зможуть вони бути прибутковими, здатними конкурувати з потужними виробництвами? На ці та інші запитання ми попросили відповісти Олексія Чалого, директора компанії «Пінта», яка постачає обладнання для виробництва і розливу напоїв. 

– Пане Олексію, міні-пивоварні – це дань моді чи вигідний бізнес?

– Міні-пивоварні це передусім живе пиво з його корисними властивостями й неперевершеним смаком. У ресторанах, де вони встановлені, значно зростає кількість відвідувачів. Стовідсоткова реалізація як самого  пива, так і продаж продуктів «до пива». Тому міні-пивоварні швидко окуповуються, вони компактні й не займають багато місця.

– А підкріпити цифрами цю вигоду можете?

– Собівартість бокала пива, виготовленого на міні-пивоварні, становить від 0,2євро (2,5 гривні), а роздрібна ціна – 15–20 грн. Живе пиво стає дедалі популярнішим, тому в Європі відкрито сотні міні-пивоварень. Згодом їх наздожене й Україна.

– За рахунок чого можна досягти такого значного прибутку?

– По-перше, при виготовленні живого пива не потрібна така операція, як пастеризація. По-друге, оскільки міні-пивоварня розміщена в ресторані, не треба витрачатися на лінію розливу, пляшки. Немає й транспортних витрат на доставку пива до споживача. Не потрібен і численний персонал – міні-пивоварню обслуговує один пивовар.

– Які варіанти організації подібного бізнесу пропонуєте клієнтам?

– Ми позиціонуємо себе як інжинірингова компанія. Це означає, що кожен проект готуємо індивідуально, враховуємо всі побажання замовника, всі нюанси технологічного процесу і представляємо оптимальне рішення. Взявши до уваги приклад Росії та інших країн, пропонуємо два варіанти організації бізнесу – міні-пивоварні і міні-пивзаводи. Міні-пивоварні встановлюють у ресторанах, завдяки яскравому мідному покриттю усіх зовнішніх елементів вона стає окрасою інтер’єру залу для відвідувачів. Зазвичай замовляють міні-пивоварні продуктивністю від 200 до 1000 л на добу. Міні-заводи мають більшу продуктивність – до 20 000 л на добу, їх монтують у виробничому приміщенні. Відрізняється і принцип реалізації готового пива – у першому випадку його подають безпосередньо на стіл відвідувача, у другому – розливають в упаковку (зазвичай КЕГ) і везуть у ресторани, кафе та інші торговельні точки.

Термін окупності становить 2–3 роки.

– На міні-пивоварні можна варити один чи кілька сортів пива?

– Кожнен проект розробляємо індивідуально. Зазвичай, на одній міні-пивоварні варять кілька сортів пива, наприклад, «Lager», «Pils», «Wiezenbier», «Ale», «Black Bееr». Обладнання дає змогу зварити будь-яке пиво щільністю від 8º до 18º. Термін зберігання пива від – 14 до 90 діб (після мікрофільтрації).

– Хто виробляє обладнання і яка його вартість?

– Ми постачаємо обладнання чеського виробника. Для українських пивоварів воно має оптимальне співвідношення ціни й якості.

Кожний проект має свою вартість. Основою нашої роботи як інжинірингової компанії є проектування. Оскільки проекти є індивідуальними то їх вартість залежить від комплектації. Останній комерційний проект – міні-пивоварня ресторанного типу з мідним покриттям продуктивністю 300 л на добу – вартував €180 тис., міні-пивзавод продуктивністю 1000 л на добу – €250 тис.

– Що входить до комплекту обладнання?

– Ми розробляємо і пропонуємо проекти під ключ, враховуючи всі необхідні компоненти аж до дрібного приладдя. Загалом комплект складається із солодового подрібнювача пшениці, вівса, ячменю та інших зернових культур, системи водоочищення із кількома типами фільтрів, варильного комплекту, ємностей, бункерів різного призначення, допоміжного обладнання (пароутворювач, компресор, пластинчасті теплообмінники, СІР), фільтраційного обладнання. За необхідності – ще й обладнання для розливу в КЕГ або пляшку.

– Пивоваріння – складний процес, напевно надаєте клієнтам додаткові послуги.

– Ми розуміємо, що пивоваріння для власника ресторану чи окремого інвестора – це новий вид бізнесу, з яким вони не мали справи. Тому надаємо повний спектр послуг, необхідних для успішного пивоваріння: проектування, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування, навчання персоналу на діючому виробництві протягом 1–2 місяців. Постачаємо сировину – хміль, дріжджі, солод класу якості 1. Клієнти також отримують постійну консультативну підтримку виробника обладнання.

Дякую за розмову.

Спілкувався Петро Хомич


www.pinta.kiev.ua
Теги та ключові фрази
апарат для варіння пива 2015, обладнання для пивоваріння, інвестора для пивоварні, обладнання для пивоваріння, апарат для варіння пива, які треба документи на міні пивоварню, скільки коштує живе пиво, Скільки коштує міні пивоварня, приладдя для пивоваріння, пивоварня відкрити україна
Більше статей за тегами
  • міні-пивоварня


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.