Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Експорт м’яса з України зріс на 50%
20.07.2017р.

Експорт м’яса та м’ясопродуктів за 5 місяців...

Експорт м’яса з України зріс на 50%
20.07.2017р.

Експорт м’яса та м’ясопродуктів за 5 місяців...

Ціни на вишні зростають майже щодня
11.07.2017р.

На тлі суттєвого зниження ціни на малину та...

Новий закон про органічне виробництво створить кращі умови для виробників ― Ковальова
10.07.2017р.

Новий законопроект «Про основні принципи та вимоги...

Україна експортувала 3,1 млн тонн соняшникової олії
10.07.2017р.

Протягом січня-червня поточного року Україна...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

10797
15.03.2011р. |
Міні-завод: ідея для бізнесу

Слід зазначити, що молочне виробництво для сільської місцевості є досить складною і трудомісткою роботою. Фермери витрачають велику кількість часу і зусиль, щоб отримати якісне молоко і, на жаль, не завжди ця праця окуповується. Виходом з такої ситуації багато людей вважають здавання молока на великі заводи, однак для ферми це означає – працювати майже без прибутку. Продавати його на ринку теж складно, оскільки без відповідної обробки молоко швидко псується. Найкращим вирішенням такої проблеми є облаштування міні-заводу при фермi. На перший погляд, це витрата чималих коштів, але порахувавши різницю в реалізації незбираного молока і молока розфасованого, а тим більше молочних продуктів, можна зрозуміти, що це вигідно. Власний молочний завод дає змогу налагодити виготовлення оригінальної продукції, та й виробництво перестає залежати від цінової політики на сировину.

Ще один великий «плюс» організації молочного виробництва – змога у будь-який момент скоротити чи розширити асортимент продукції залежно від тенденцій, сезонних особливостей чи обсягів сировини. Такий напрям молочної промисловості останніми роками активно розвивається в багатьох країнах, а продукція міні-заводів має попит, адже споживачі впевнені у її свіжості та натуральності.

Молочний міні-завод можна ввести в експлуатацію при мінімальній комплектації, а надалі поступово встановлювати додаткове обладнання, збільшуючи обсяги виробництва та асортимент.

Фірма «TESSA» виготовляє і постачає компактну багатофункціональну лінію з виробництва молочних продуктів. Функції приймання, пастеризації і ферментації виконує один агрегат – порційний пастеризатор-ферментатор ємністю від 200 до 600 літрів. Агрегат забезпечує завершений технологічний цикл переробки молока.

Важлива перевага нашої пропозиції – можливість постачати готові молочні заводи у контейнерах. У цьому випадку, час, необхідний на налаштування виробництва, зводиться до мінімуму.

Процес пастеризації можна регулювати і контролювати за допомогою пульта керування. Міні-завод дає змогу виготовляти таку продукцію, як пастеризоване молоко, кефір, йогурт, вершки, сир, білий сир. Усі основні агрегати лінії виконані з харчової нержавіючої сталі. Наша фірма надає гарантію на 12 місяців, постачає і вводить міні-завод в експлуатацію, а також навчає персонал, передає технологiї.

Олена КОВАЛЬЧУК,

київське представництво компанії «Tessa І.Е.С. Group LTD»

Теги та ключові фрази
Міні переробгий цукповтй завод, купити обладнення для міні молоко заводу, Минизавод з виготовлення мацарели, обладнання для виробництва моцарели, міні бізнес на виготовленню, власний молочний бізнес, бізнес ідея виробництво, міні молочний завод купити, Купити молочний міні-завод, міні завод молочний
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.