Обмеження мінімального вмісту молочного жиру в...
Україна не завозить на свою територію...
Зниження закупівельних цін на велику рогату худобу...
У понеділок, 27 травня, працівники «Київхліба» та...
На українських прилавках скоро може з'явитися нова...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
На конкурентоспроможність продукції впливає багато чинників, одним з яких є високотехнологічне обладнання, наявність надійних, високопродуктивних машин і механізмів.
Однак, якою б досконалою не була вся ця техніка, без високоякісних мастил
та олив вона швидко виходить з ладу, спричиняючи підприємствам великі збитки.
Висока якість за доступною ціною
Нині на ринку олив та мастил представлена продукція багатьох вітчизняних та іноземних виробників. Перед споживачами постає непроста проблема вибору за такими критеріями: оливи і мастила мають бути високоякісними і за доступною ціною. Саме таку продукцію пропонує компанія «Промислові мастила», яка входить до корпорації «ImageОilInvest», лідера на ринку України із забезпечення потреб у високоякісних мастильних матеріалах підприємств усіх галузей промисловості України, в тому числі – харчової.
«Image Оil Invest» постачає оливи та мастила торгової марки «ZIC» від лідера з виробництва мастильних матеріалів Південно-Східної Азії компанії «SK» «Lubricants», виробництво якого розташоване в м. Ульсан (Південна Корея). Завод входить до найпотужнішої на азійському континенті корпорації «SK».
Що ж то за мастильні матеріали ТМ «ZIC» і чим вони цінні?
Оливи «ZIC» виробляють методом гідрокрекінгу. Незважаючи на те, що гідрокрекінгову оливу, як і синтетичну, виробляють із нафти, структуру її молекул змінюють таким чином, що на молекулярному рівні нічого спільного з мінеральною основою у кінцевого продукту вже не залишається. Цей метод дає можливість виробляти оливи з індексом в’язкості понад 100. Запатентована технологія VHVI (VeryHighViscosityIndex – дуже високий індекс в’язкості), яку застосовують у виробництві олив «ZIC», дає змогу отримувати індекс в’язкості понад 140.
Оливи, виготовлені за технологією гідрокрекінгу, значно дешевші синтетичних. Вони мають й іншу перевагу – не призводять до розбухання ущільнювальних матеріалів (ущільнювачів, сальників тощо).
Базові оливи для продукту «ZIC» виробляють лише на заводі корпорації «SKENERGY», що забезпечує їх стабільну якість. Присадки, які застосовують для виробництва «ZIC», постачають світові лідери цієї галузі – «Lubrisol» та «Infineum».
– Неабияку цінність, – наголошує
менеджер з реалізації
корпорації
"Image Oil Invest"» Борис Лисиця, – має «SK» «PHAZOLOIL» –
мінеральна високо очищена олива з надвисоким індексом в’язкості без наявності
будь-якого пакета присадок. Оливу піддають глибокій деароматизації для усунення
специфічного запаху. «SK» «PHAZOLOIL» має чотири класи в’язкості за класифікацієюISO (7; 10; 18; 24;), що дає змогу використовувати її у парфумерній, медичній,
харчовій та текстильній галузях промисловості, саме у тих вузлах, де вимоги до
чистоти оливи є визначальними. «SK»«PHAZOLOIL» є
також основою для виготовлення кремів і мазей.
У харчовій галузі цю оливу використовують також для змащення форм випічки, змащення ділильного пристрою, для виробництва упаковок, в тому числі для м’яса, яєць, фруктів і овочів тощо. Крім того, олива слугує кормовою добавкою для тварин.
«SK» «PHAZOLOIL» – продукт серії «LONGLIFE», а це означає, що вона працює триваліший час порівняно з іншими оливами і цим сприяє зниженню собівартості продукції підприємства.
Із «Промисловими мастилами» співпрацювати вигідно
За роки роботи з продуктом на українському ринку ні до «Промислових мастил» зокрема, ні до групи компаній«ImageOilInvest» загалом не надходило жодної рекламації. Це обумовлено не тільки стабільною високою якістю олив та мастил, а й ефективним захистом від підробок. Оливи «ZIC» розфасовують у металеву тару з персоналізованим номером, яку практично не можна підробити.
Заслуговують на увагу оперативні постачання олив та мастил у будь-який регіон України. Група компаній має свої представництва у 23-х обласних центрах України. Кожне представництво має свою логістичну службу, що дає змогу задовольнити будь-які потреби клієнтів як за номенклатурою матеріалів, так і за їх кількістю та термінами постачання. Кожна логістична служба має власний автомобільний парк у складі малотоннажних, багатотоннажних машин і спеціальних автоцистерн.
Стратегія компанії – робота зі споживачем безпосередньо. Витрати на оливи та мастила – зазвичай суттєва стаття у бюджеті підприємств. Працюючи з компанією безпосередньо, клієнт може отримати ціну з перших рук, що дає йому змогу знизити собівартість продукції, відповідно бути конкурентоспроможним. Компанія також зацікавлена у співпраці з клієнтами без залучення гуртових покупців, оскільки в такому випадку вона може забезпечити споживачам комплексне рішення із асортименту продукції.
У перспективі компанія вирішуватиме проблему відпрацьованих мастил. Ліцензію на цей вид робіт вже отримали.
Клієнти з харчової галузі
Із «ImageOilInvest», до складу якої входять «Промислові мастила», співпрацює 31 хлібозавод, 35 молокозаводів, 37 сироварних заводів, 17 цукрових заводів і такі підприємства як Київський завод безалкогольних напоїв, підприємства «Білкозин» і «Пенто-пак», ПП «Рось».
Чому саме вони обрали цю компанію?
Послухаємо заступника генерального директора ТзОВ «Хліб столиці» О. Жаворонкова:
«ТзОВ «Хліб столиці» здійснює комплексне матеріально-технічне забезпечення підприємств хлібопекарської галузі м. Києва, зокрема хлібозаводів №2, №4, №10, №11. №12, Дослідного заводу, булочно-кондитерського комбінату. Для забезпечення потреб виробництва та обслуговування автомобільного транспорту наша компанія провела пошук підприємств постачальників мастильних матеріалів.
Критеріями пошуку були раціональне співвідношення ціни та якості запропонованих матеріалів, ритмічне, в обумовлені терміни постачання матеріалів на конкретне підприємство.
З’ясувалося, що цим критеріям повністю відповідає компанія «Промислові мастила».
Починаючи із 2007 року для потреб нашої компанії «Промислові мастила» постачають такі мастильні матеріали: олива вазеліноваPHAZOL 7, PHAZOL 10, PHAZOL 18, PHAZOL 24, PHAZOL 35, олива циліндрова, оливи моторні SAE 15W40, SAE 10W40,SAE 5W30, M10Г2К, М10ДМ, М8В, оливи трансмісійні SAE 80W90, SAE 85W90, ТАД-17и, ТАП-15В, нігрол, оливи індустріальні И-30а, И-40а, олива компресорна КСА-9, олива трансформаторна Т-1500, мастила Літол-24, солідол, Графітне 1-13, Ціатим-201, Ціатим-221, гальмівні рідини, тосол тощо.
Протягом усього терміну співпраці «Промислові мастила» здійснюють стабільне надійне постачання матеріалів, що забезпечує безперебійне виробництво та роботу автомобільного транспорту.
Компанія «Хліб столиці» рекомендує компанію «Промислові мастила» як надійного постачальника якісних матеріалів».
Петро ХОМИЧ
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Коли борошно стає піддослідним
Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.
«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».
29/05/2013
|
214
|
29/05/2013
|
163
|
28/05/2013
|
79
|