Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
В Мінагро стверджують, що ГМО-продукція в Україну не завозиться
04.06.2013р.

Україна не завозить на свою територію...

Низькі ціни на м'ясо змушують аграріїв пускати худобу під ніж
30.05.2013р.

Зниження закупівельних цін на велику рогату худобу...

Працівники «Київхліба» висунили свої вимоги до КМДА
28.05.2013р.

У понеділок, 27 травня, працівники «Київхліба» та...

В Україні збираються розмежувати молоко і молоковмісні продукти
24.05.2013р.

На українських прилавках скоро може з'явитися нова...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2253
27.01.2011р. |
Яскравий і надійний захист продукції
Як вважають експерти ринку, застосування голограм – ефективний і надійний шлях захисту від підробок та фальсифікації документів і широкого переліку продукції. Адже для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне і складне обладнання.

Науково-виробниче підприємство «Гаммаграфік» – провідна українська компанія, яка спеціалізується на розробці та виготовленні голографічних захисних елементів, різноманітних голограм, голографічної фольги і пластикових карток. Підприємство вже понад 15 років пропонує комплексний підхід до вирішення проблем захисту готової продукції від фальсифікації.

Детальніше про голограми, розроблення дизайну, технологію їх виготовлення та інше на сторінках «Харчовика» розповідає директор фірми «Гаммаграфік» Ігор Касярум.

– Ігоре Павловичу, розкажіть, будь ласка, детальніше про голограми та для чого їх використовують?

– Нині нікого не здивує голограма на документах та різноманітних товарах. Голограми ми бачимо кожен день, адже вони надійно захищають товар від підробки і до того ж привертають увагу покупців яскравим виглядом, що переливається різними кольорами. Зараз це популярний засіб захисту від підробок в усьому світі, тому голограма зарекомендувала себе економічно ефективним і дуже надійним засобом. Найчастіше з фальсифікатом стикаються чесні виробники товарів, що вкладають гроші у рекламу, роками плекають довіру покупців, виробляють якісну продукцію. Завдяки своєму вигляду голограма не лише захищає продукт від підробок, а й стає невід’ємною складовою рекламної інформації про товар.

– Розкажіть про технологію виготовлення голографічних етикеток. Як відбувається їх розроблення та друк?

– Виготовлення голограм – складний процес. Як і в поліграфії, все починається з макета майбутнього зображення. Зазвичай у нас замовляють голограму з використанням логотипа фірми-виробника, але це не обов’язково. Ми вислуховуємо замовника, беремо до уваги всі його побажання і на основі розмов, малюнків, ескізів розробляємо голографічне зображення етикетки.

Дизайн голограми може бути найрізноманітнішим – з логотипом, без логотипа, з написами, візерунками, гільйошними сітками, з мікрошрифтами, муаровими ефектами, додатковими захисними зображеннями, які можна розгледіти лише з використанням спеціальних пристроїв.

Після погодження макета з замовником ми робимо запис голограми за допомогою лазера і за 10 робочих діб отримуємо штамп-форму, яку використовують при тиражуванні. Отриману штамп-форму одягаємо на спеціальний вал і під високим тиском переносимо голографічний малюнок на фольгу, куди додатково наносимо клей і нарізаємо відповідно до вимог замовника.

– Як покупець може переконатися, що голограма, розміщена на упакуванні, є оригінальною?

– Наявність на продукті голограми – це ознака того, що продукт є якісним, голограма гарантує захист від фальсифікації. Проте трапляються випадки, коли не тільки продукт, а й сама голограма є фальсифікатом. Тому її використовують з одного боку, ті хто не бажає, щоб його продукцію підробляли, а з іншого – ті, котрі не бажають купувати підробку.

Насправді кожен виробник голограми має унікальну технологію виробництва та запису голограми і споживач може звернутись до відповідних служб і перевірити оригінальність продукту та самої голограми. Ми як виробники знаємо особливості виготовлення своїх голограм і тому завжди розпізнаємо підробку. Додатково хочу зазначити, що випадків фальсифікації наших голограм ми не зустрічали.

– Які фактори впливають на ціноутворення майбутньої голограми?

– Виготовлення голографічних знаків захисту на замовлення клієнта потребує значних затрат часу і коштів. Для виготовлення голограм потрібні глибокі знання та специфічне й складне обладнання. Виробництво голограм розраховане на великі тиражі.

Ціну голограми визначають три фактори: якість матеріалу, технологія виготовлення і тираж етикетки. Наприклад, у нас є три способи виготовлення голографічної етикетки з логотипом замовника, ціни яких різняться між собою. А тираж – це основа ціноутворення. Інколи гарна й яскрава голограма, виготовлена на індивідуальне замовлення, може виявитися надто дорогою на малих тиражах і, навпаки, – дешевою на великих.

– Які підприємства нині є вашими замовниками?

– Серед наших замовників така відома компанія, як «Хортиця», що донедавна використовувала нашу голографічну етикетку для захисту своєї продукції, компанія «Мерседес», поліграфічні компанії, фармацевтичні фабрики, а також багато інших підприємств.

Нині ми працюємо не лише на вітчизняному ринку, а й маємо замовлення з Ізраїлю, Росії, країн ЄС.

Наостанок хочу висловити жаль з приводу того, що досить часто можна зустріти фальсифікати продукції відомих торгових марок. Ми готові допомагати виробникам вберегти продукцію від фальсифікату і не втрачати набутий роками імідж.

Мар’яна ГАМАЛЬ
Теги та ключові фрази
захист своєї продукції, види захисту продукції від фальсифікації, яскравий макет реклами в газеті, вимоги до голографічної фольги, захист продукції-це, "захист продукції" - це, голографічний захист пластикових карток, способи захисту від фальсифікації харчової продукції, захист продукції від підробки, захист поліграфічної продукції


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

24.12.2010р.

Карамельне розмаїття на вітчизняному обладнанні

Технологія виробництва карамельних солодощів складається з кількох етапів: приготування сиропу, приготування карамельної маси, її охолодження та обробка, приготування карамельних начинок, формування карамелі, обкатування чи обробка поверхні, запаковування. Для виробництва карамелі немає універсального обладнання, кожен із процесів виготовлення карамелі потребує окремих установок.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами
 Реклама: | По объявлению коттедж в финляндии аренда вас ждет прекрасный семейный отдых.
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.