Молдова може заборонити експорт м'яса птиці та яєць з...
ЄС підтримав рішення про зонування випадку...
У 2020 році відвантаження українського борошна можуть...
Європейська комісія відмовилася переглядати...
До 2027 року можливо відкрити 5 тисяч сімейних ферм, які...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Технологія виробництва карамельних солодощів складається з кількох етапів: приготування сиропу, приготування карамельної маси, її охолодження та обробка, приготування карамельних начинок, формування карамелі, обкатування чи обробка поверхні, запаковування. Для виробництва карамелі немає універсального обладнання, кожен із процесів виготовлення карамелі потребує окремих установок.
Приготування сиропу і карамельної маси
Котли для варіння сиропу входять у всі лінії для виробництва карамелі. На українському ринку частіше пропонують цілісні лінії для виробництва карамелі, аніж окремі установки. Однак кожен вид обладнання із цілісних ліній можна придбати окремо. Вітчизняні підприємства, які пропонують варильні котли у своїх лініях для виробництва карамелі – це, зокрема, Барський машинобудівний завод, «Тронка-Агротех».
Охолодження
Охолоджувальні установки для карамелі – це спеціальні машини та столи. Серед вітчизняного обладнання тут вагоме місце посідає Барський машинобудівний завод, який пропонує охолоджувальну установку «НОМ-2», котра також призначена і для додавання у масу барвників, есенцій, кислот та інших приправ.
Основна перевага столу як обладнання для охолодження в тому, що він має здатність не тільки охолоджувати, а й утримувати відповідну температуру.
Формування карамелі
Після охолодження маси починається процес виготовлення карамелі. Для цього використовують калібрувальні та штампувальні машини. Після формування виробу його обкатують та декорують за допомогою спеціального обладнання.
Серед українських виробників обладнання калібрувальні та штампувальні установки пропонує Барський машзавод, Вінницький державний проектно-конструкторський технологічний інститут, «Тронка-Агротех». Для карамелі з начинкою ці підприємства мають окремі установки для подавання начинки всередину карамельного батона.
Лінії для виробництва карамелі
Найбільш зручним способом виробництва карамелі є встановлення комплекту обладнання. Майже усе з перерахованого обладнання входить у лінію для виробництва карамелі. Директор підприємства «Тронка-Агротех» Людмила Сингаївська зазначила: «Наша компанія пропонує комплект установок для виробництва карамелі з начинкою (просіювач для цукру, котел для варіння, універсальний температурний стіл, машини для перетягування, обкатування, наповнення начинками, установку для штампування карамелі, вузол формування карамелі, вузький та широкий охолоджувальні транспортери, дражирувальну машину та машину для упакування) та для виробництва льодяників (просіювач цукру, паровий варильний котел, шестерний насос, накопичувальну ємність, насос-дозатор, вакуум-апарат, конденсатор змішування, вакуумний насос, охолоджувальну машину, транспортер, обкатувальну машину, універсальний температурний стіл, охолоджувальний транспортер, пакувальну машину, панель управління)».
Барський машинобудівний завод все обладнання для виробництва карамелі також пропонує у лінії. Начальник відділу маркетингу і збуту Барського машинобудівного заводу Олег Шимко розповів: «Все наше обладнання для виготовлення карамелі можна встановити як окремо, так і разом як єдину виробничу лінію.Для виготовлення карамелі фахівці нашого заводу вироблять кілька видів установок, призначених для різних виробничих етапів. Це і охолоджувальна машина, і універсальний температурний стіл, і калібрувальна машина, формувальна, лінійно-різальна установка, машина для подавання начинки, карамелеобкатувальна установка. Є у нашому асортименті дві машини для перетягування карамельної маси, насичення її повітрям та змішування з рецептурними добавками, а також вузли для формування карамелі».
Наталя КУЗЬО
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/03/2019
|
652
|
17/01/2018
|
213
|
30/07/2015
|
215
|