Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...
Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Окреслюючи розвиток молочної галузі України, слід зазначити, що вона є однією з провідних в агропромисловому комплексі, а виробництво сиру є її вагомою складовою. Великих операторів цього ринку в Україні є близько 20. Основні виробники – Хмельницька маслосирбаза, Гадяцький, Іркліївський, Чаплинський і Глухівський маслосирзаводи, Шосткинський міськмолкомбінат, Велико-бурлуцький та Звенигородський сироробні заводи, Пирятинський та тернопільські сирзаводи.
На думку більшості вітчизняних сироробів, минулі роки були непростими для них. Збереглася тенденція консолідації та поглинання гравців українського сирного ринку. Відбулося придбання Шосткинського молкомбінату французькою групою «Bell», компанія «Молочний альянс» купила Баштанський сирзавод. Додаткові виробничі потужності впровадили на Пирятинському та Золотоніському сирзаводах, а також на Баштанському, Менському, Каневському підприємствах.
Наприкінці 2009 і на початку 2010 року українські споживачі були неприємно здивовані значним подорожчанням твердих сирів у роздрібній торгівлі. Зростання ціни становило близько 30%, а іноді й понад 40%. Серед факторів, що вплинули на цю ситуацію, – і дефіцит якісного молока в Україні, і залежність від дорогої імпортної сировини, і вітчизняне законодавство у сфері повернення ПДВ підприємствам. І все ж, незважаючи на проблеми, український ринок сиру і надалі залишається найбільш сприятливим у молочному бізнесі: є внутрішній ринок збуту і активно ведеться зовнішній продаж.
Упаковка для сиру не менш важлива складова, як інгредієнти. Саме упакування допомагає зберігати продукцію та захищає її від шкідливого зовнішнього впливу. Найпопулярнішим видом пакування для сирів є плівки та термоусадні пакети.
Одним зі світових лідерів серед виробників вакуумних, термоусадних пакетів та флоу-паків є ТМ «Bemis» (Великобританія). Уся її продукція сертифікована за стандартами ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 та BRC-IOP.
Щоб забезпечити виробників сирної продукції сучасною, якісною функціональною упаковкою, фахівці компанії створили окремі серії пакетів для сирів з різним рівнем газообміну. Відтак, ТМ «Bemis» пропонує серію бар’єрних пакетів «СВ 51/52», спеціально розроблену для пакування сирів з високим газообміном. У такій упаковці сир захищений від пошкоджень та псування. Багатошарова структура пакета дає змогу вільно видаляти вуглекислий газ, що утворюється при газообміні, та затримує вологу, не даючи їй випаровуватися. Серія бар’єрних пакетів «СВ 21/22» призначена для пакування сирів з низьким газообміном. Багатошарова структура такого пакету не містить сполук хлору. Така продукція має високу ефективність та є надійним бар’єром, що захищає сир від втрати вологи. Це сприяє мінімальним втратам маси та дає змогу уникнути утворення скоринки.
Пакувальні матеріали ТМ «Bemis» мають тривалий термін зберігання, забезпечують гарну усадку і гарантують міцність швів при запаюванні, а вуглекислий газ можна вільно видаляти крізь структуру пакета. Окрім цього, така упаковка надає виробу привабливого зовнішнього вигляду, адже на неї можна нанести флексографічний друк. Пакети можуть бути як кольорові – червоні, жовті, помаранчеві, так і прозорі. Шви можуть бути, за бажанням клієнта, з боків чи на дні. Тип запаювання – прямий і дугоподібний шов або кліпсування.
Продукція ТМ «Bemis» повністю сумісна зі всіма видами пакувального обладнання. Термоусадку таких пакетів слід виконувати у термоусадному танку при температурі від 90 до 93ºС упродовж 2–5 секунд.
Забезпечення пакувальними матеріалами підприємств-виробників сиру – це один з напрямів діяльності СПД Закрученко Н.А. У асортименті підприємства також наявна продукція ТМ «Bemis». Загалом фірма пропонує пакувальне обладнання та матеріали для різних галузей. Метою роботи підприємства є комплексне забезпечення покупців різноманітним пакувальним устаткуванням та витратними матеріалами для різних способів пакування. Важливо, що вся продукція, пропонована компанією, проходить ретельну перевірку за показниками якості та сертифікована в Україні.
Наталя ЗАКРУЧЕНКО,
директор підприємства-дилера продукції ТМ «Bemis»
(імпортер Корса-пакувальні системи ТОВ)
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»
Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.
За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.
10/11/2020
|
82
|
10/11/2020
|
88
|
12/10/2020
|
69
|
10/05/2017
|
124
|