24 травня в Києві відбулася 17-я Всеукраїнська...
Пізній урожай і страйки фермерів в Мексиці, а також...
У країнах Північної Америки та Європи подорожчала...
The contemporary market of oil-and-fat products (butter, spread, butter and cream-vegetable...
Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Відтоді як людина почала випікати хліб, піч стала невід’ємним атрибутом кожної кухні. Гарячий свіжовипечений хліб – символ домашнього затишку та тепла. Хоча з тих часів, коли кожна господиня самостійно випікала хліб, сталося багато змін, ставлення до хліба не змінилося. Саме тому важливо, щоб нині хліб, виготовлений на підприємствах, мав приємний смак, аромат і дарував споживачеві домашнє тепло. Окрім рецептури, провідну роль тут відіграє обладнання, насамперед, печі.
В умовах сучасного виробництва піч мусить не просто випікати продукцію, а й забезпечувати комфортний виробничий процес. Також при виборі печі враховують розміри обладнання, обсяги виробництва, кількість працівників на підприємстві й інші важливі деталі. Сучасний ринок хлібопекарського обладнання дає змогу виробникам обрати найоптимальніші варіанти для своїх потреб. До того ж виробники устаткування постійно вдосконалюють свою продукцію. Яскравим прикладом цього є відома у світі компанія «Kumkaya Makina», яку в Україні представляє фірма «Кумкая». Нещодано фахівці компанії вдосконалили одну з найпопулярніших печей – ротаційну. Як розповів нам менеджер із запчастин фірми «Кумкая» Віталій Чечіль, основні зміни – це поліпшені двері, відсутність ущільнювача та вдосконалений пульт, який може працювати в автоматичному та ручному режимах. Крім того піч обладнали іншим приводним редуктором. Вдосконалений пульт дає змогу краще організувати випікання тортів та булочок, адже його можна застосовувати у ручному режимі, щоб мати змогу частіше відчиняти двері.
«Окрім вдосконаленої ротаційної печі, ми також нещодавно вивели на ринок кілька видів нової трубчастої печі. Вона відрізняється від звичайної подової тим, що прошита трубами, у яких нагрівається рідина, завдяки чому вироби випікаються рівномірніше. Ця піч ще й економна, адже за добу температура всередині знижується максимально на 30°С. Загальна площа випічки займає 10–22 м2 – залежно від моделі.
Окрім цієї новинки в асортименті «Кумкая» – трубчасті печі серії «ВR 225». Їх часто використовують на підприємствах з автоматичними лопатковими системами і високими виробничими потужностями. Основні характеристики цього обладнання:
· поди виготовлені зі спеціального каменю;
· автоматичний контактний термометр, що втримує температуру у потрібному режимі;
· піч може працювати на різних видах палива;
· процеси випікання та подавання пари контролюють за допомогою програмного пульта керування.
Для невеличких виробництв, кондитерских цехів, ресторанів, магазинів компанія «Кумкая» пропонує кондитерську піч серії «Lidiya», яка виготовлена з нержавіючої сталі. Вона призначена для випікання булочок, піци, пиріжків та інших дрібних борошняних виробів. Ця піч укомплектована вистоювальною шафою, а система зволоження парою обладнана форсунками, що забезпечують розпилення води.
Моделі хлібопекарського обладнання «Кумкая» поєднують вигідні технологічні можливості, якість та ціну. Окрім цього, фахівці підприємства надають своїм клієнтам консультації, встановлюють та монтують обладнання, підбирають запчастини, забезпечують сервісне та гарантійне обслуговування.
Наталя КУЗЬО
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
03/06/2017
|
106
|
25/04/2017
|
186
|
06/03/2017
|
104
|