Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

14892
02.09.2010р. |
Продукти для нашого здоров’я

На наше з вами самопочуття, стан здоров’я і, врешті-решт, тривалість життя впливає не тільки погода з її сонячними літніми днями, осінніми зливами та зимовими заметілями. Є ще безліч інших впливових чинників, як-от, харчування, яке у наш динамічний вік чимало людей вважають другорядним й споживають страви, приготовлені нашвидкуруч. Однак не завжди наш організм готовий перетравити їх, бо для цього потрібна відповідна мікрофлора.

Якщо з якихось причин порушується баланс між нормальною та умовно патогенною флорою, розвивається дисбактеріоз, розладнується процес травлення і всмоктування їжі, настає дефіцит вітамінів. Дисбактеріоз – неприємна хвороба, якій легше запобігти, ніж потім лікувати.

Надійними профілактичними засобами у цьому випадку є рідкі кисломолочні продукти науково-виробничої фірми «Лактіум», дочірнього підприємства «Наріне-Лайф» (генеральний директор Володимир Добжанський). Наш кореспондент побував у київському офісі фірми, де спілкувався з її директором Риммою Стогній.

– Риммо Іванівно, з якою метою розроблена технологія «Лактіум»?

– Метою розробки технології «Лактіум» було створення нового виду продукту, який за складом мікрофлори не мав би вікових обмежень і який можна застосовувати як для дітей, так і для дорослих. Розробили технологію і технічні умови науковці Технологічного інституту м’яса та молока Академії аграрних наук України. Продукт «Лактіум» кисломолочний, кисломолочний з наповнювачем, а також «Лактіум» бактеріальний  препарат для нормалізації та корекції мікрофлори у капсулах, застосовують для оздоровчого, профілактичного і лікувального харчування населення, в тому числі для дітей віком від одного року і старших. Щоправда, на превеликий жаль, ми тимчасово змушені припинити виробництво кисломолочного продукту для дітей віком від одного року, оскільки завод-виробник призначив високу ціну у невеличкій упаковці (125 мл), яка є неприйнятною для більшості молодих сімей. Проте ми не полишаємо надії на порозуміння з виробником, а поки що продукуємо продукт в упаковці 250 мл для дітей віком від трьох років.

Кисломолочний продукт рекомендовано вживати з метою профілактики для нормалізації стану шлунково-кишкового тракту, а також для допоміжної терапії при дисбактеріозах, діареях різної етіології, розладах процесу травлення та харчових алергіях. Споживати його можна без обмежень не менше ніж 125 мл на добу. Протипоказань немає, зберігати треба при температурі від 0 до 6°С 5 діб від дати виготовлення.

Технологія продукту «Лактіум» передбачає широкий асортимент продукції – від нежирної до 3,2% жирності, з різним смаком – чистим кисломолочним, солодким або фруктовим. Для виробництва останніх видів передбачено використання вітчизняних фруктових наповнювачів та соків із м’якоттю. У цьому разі продукт додатково збагачують мікронутрієнтами рослинного походження – вітамінами, макро- та мікроелементами, мінеральними речовинами, вуглеводами (фруктоза, глюкоза), органічними кислотами. Рослинні харчові волокна поліпшують діяльність шлунково-кишкового тракту і виконують функцію пробіотиків. Тому цей різновид продукту слід розглядати як продукт нового покоління, так званий симбіотік. Продукт характеризується високим вмістом вільних амінокислот, L(+) – молочної кислоти та вітаміну В12, приємним кисломолочним смаком, однорідною помірно в’язкою консистенцією та невисокою кислотністю.

– Пані Риммо, а яка ситуація з молоком для виробництва «Лактіум»?

– Молоко беремо у найкращих виробників, таких, наприклад, як господарство «Плоске». Кисломолочний продукт «Лактіум» 2,5% жирності виробляємо з молока незбираного, молока знежиреного  із застосуванням заквашувальної композиції бактерій БАТП-Ф, пробіотичні властивості якого обумовлені дією восьми видів мікроорганізмів (молочнокислих, пропіоновокислих і біфідобактерій).

– А що таке медичний імунобіологічний препарат «Лактіум».

– Це препарат для  нормалізації та корекції мікрофлори. Виготовляють його у твердих желатинових капсулах масою 0,15±02 г. Вміст капсули – пористий порошок від світло-кремового до кремового кольору зі специфічним кисломолочним запахом і смаком та життєздатною мікробною масою антагоністично активних до визначених груп мікроорганізмів трьох штамів біфідобактерій, чотирьох штамів молочнокислих бактерій та одного штаму пропіоновокислих бактерій, які формують і відновлюють природну мікрофлору шлунково-кишкового тракту.

Препарат є ефективним для комплексного лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту у дорослих та дітей. Сприяє швидкому регресу патогенної мікрофлори та відновленню балансу мікрофлори кишечника.

– Розкажіть, будь ласка, про продукцію підприємства «Наріне-Лайф.

– Фірма «Наріне-Лайф» є власником патенту на виробництво кисломолочного продукту лікувально-профілактичного призначення «Наріне», який виготовляють за допомогою сквашування молока закваскою кисломолочних ацидофільних бактерій штаму 317/402, а також є єдиним депозитором цього штаму в Україні.

Механізм позитивного впливу продукту «Наріне» на стан здоров’я людини полягає у відновленні нормальної мікрофлори шлунково-кишкового тракту завдяки властивостям мікроорганізмів штаму «Наріне» швидко знищувати бактерії стафілококів, стрептококів та інших видів інфекцій; виведенню з організмів алергенів; стимулюванню розщеплення глюкози та виробництва інтерферону, білка і гемоглобіну.

– Як науковці оцінили продукт «Наріне»?

– Провідні наукові установи країни на підставі наукових та клінічних досліджень визнали «Наріне» одним із найефективніших лікувально-профілактичних продуктів для дітей і дорослих.

Він підвищує імунітет, виводить радіонукліди, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту (в тому числі внаслідок виснаження його під час вживання антибіотичних та хіміотерапевтичних препаратів) і рекомендований зазначеними установами для вживання під час профілактики та лікування багатьох хвороб. Аналогів та протипоказань продукт не має.

До аналогічних висновків щодо зазначених унікальних властивостей «Наріне» дійшли також провідні вчені і фахівці Росії та Японії. При цьому увагу японських науковців привернуло успішне застосування  «Наріне» для лікування лейкемії, цукрового діабету, онкологічних і урологічних захворювань.

Постановою Кабінету Міністрів України продукт «Наріне» внесено до норм харчування осіб, хворих на туберкульоз, Міністерство охорони здоров’я ввело його до норм харчування дітей у яслах, садках, дитячих санаторно-профілактичних і лікувальних закладах незалежно від їх відомчого підпорядкування. Головне управління охорони здоров’я м. Києва зарахувало його до асортименту продуктів, які реалізують у молочних роздавальних пунктах та фабриках-кухнях для харчування дітей перших років життя.

Кисломолочний продукт «Наріне» виготовляють з плодоовочевим наповнювачем або без нього у пакетах вагою 500 г і стаканчиках по 125 г, а також в упаковці по 250г.

Продукти «Лактіум» і «Наріне» мають численні нагороди.

– А що треба зробити, щоб кисломолочні продукти «Лактіум» і «Наріне» можна було купувати не лише в столиці, Київській та Одеській областях?

– Потрібно інвестувати кошти у будівництво нових підприємств або нових цехів на наявних молокопереробних комбінатах, тобто створити виробничу мережу по всій Україні, адже термін придатності цих продуктів короткий, а консервантів вони не сприймають.

– Дякую за розмову.

Спілкувався Петро ХОМИЧ

м. Київ


P S. Відкритий «Наріне» вірменським мікробіологом професором Левоном Арзикяном у 1964 році. Того року в професора народилася внучка. Із наукового інтересу він узяв на аналіз меконій дитини і виділив новий штам молочнокислих бактерій 317/402. Протягом кількох років науковець вивчав властивості цих мікроорганізмів та їх культивував.

Коли їх сповнилося чотири роки внучка професора захворіла на гостру кишкову інфекцію. Тоді дідусь, аби врятувати її, ввів в організм дитини лактобактерії, виділені колись із ії  ж меконію. Через кілька днів стан здоров’я дитини поліпшився і вона одужала. Звали її Наріне. Так само назвали і новий препарат.

Теги та ключові фрази
місто виробник наріне, нарине киев купить, лактіум инструкция, лактіум, лактіум кисломолочный продукт, Лактіум,інструкція, купити лакталіум, як пити наріне, лактіум інструкция як приймається і від чого, лактіум інструкция
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку


Наталя | 21.01.2011 12:20:33

Доброг дня! Мені порадили вживати наріне, підкажіть де його можна купити в Івано-Франківській області


   �1



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.