Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7612
09.07.2010р. |
Усе для просто доброго хліба

Влада вважає хліб соціальним продуктом. А це означає, що він має бути недорогим, доступним для найбідніших верств населення. Тому всілякими способами його ціну утримують на низькому рівні. Хлібозаводи в Україні працюють у ручному режимі, що не дає їм змоги розширювати асортимент виробів, виготовляти нові види продукції. Однак в Україні споживають соціальний хліб й інші прошарки суспільства, в тому числі й доволі заможні громадяни. Щоправда, ситуація поступово змінюється – розширюється мережа приватних пекарень з сучасним обладнанням, де впроваджують нові технології виробництва на основі якісної сировини та різноманітних інгредієнтів. Як наслідок, на полицях магазинів з’являється хліб на будь-який смак, у тому числі дієтичний.

 

Серед компаній, що сприяють розвиткові таких мереж, чільне місце посідає «Хлібтрейд» (генеральний директор – Леонід Пришко).

 

– Наша компанія (ТМ «Просто добрий хліб), – розповідає Леонід Андрійович, – на ринку вже чотирнадцятий рік. Розпочинали з хлібопечення. Віднайшли вільну нішу не в сегменті соціального хліба, а вишуканої за європейськими мірками продукції, розрахованої на середній прошарок населення та заможних громадян. У м. Роздолі викупили невеличку пекарню, розробили рецептуру з цікавими інгредієнтами, наприклад, горіхами, кунжутом, висівками, насінням льону тощо й почали працювати. Хліб мав бути не просто поживним, а й корисним для організму людей, у тому числі для тих, хто дотримується певної дієти. Продукція сподобалася споживачам, зростав попит. Виробництво розширювалося, нині маємо 200 працівників. Зросла і кількість клієнтів, серед яких торгові мережі «Інтермаркет» (Арсен), «Фозі» (Сільпо-55), Гіппо-Л» (Вопак), готель «Ріксос» у м. Трускавці; великі приватні маркети, середні та дрібні магазини Львова та області, загальна кількість яких перевищила три сотні.

 

Варто сказати, що випіканням хлібобулочних, а згодом і кондитерських виробів компанія не обмежилася. Для подальшого розвитку вона обрала й інший напрям. Маючи власний досвід у виробництві хлібобулочних виробів і враховуючи потреби хлібопекарів та кондитерів, специфіку кожного виробника, смаки і вподобання сучасного споживача, на базі ТМ «Просто добрий хліб» організовано гуртівню «Центр обслуговування пекарів та кондитерів», де представлені інгредієнти для хлібопекарського і кондитерського виробництва, обладнання та допоміжний інвентар, пакувальні матеріали, робочий одяг.

 

– Тобто ваша компанія дбає про розвиток галузі не лише за рахунок розширення власного виробництва?

 

– Так. Нині «Центр обслуговування пекарів та кондитерів» надає послуги хлібозаводам, підприємствам споживчої кооперації та підтримує ділові стосунки з багатьма приватними пекарнями та кондитерськими цехами Львівщини й інших регіонів України. Клієнтам надаємо все необхідне для виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів, у тому числі високоякісне обладнання, найбільше французької фірми «Бонгар», офіційним дистриб’ютором якої є наша торгова марка «Просто добрий хліб». Ця фірма має 78-річний досвід виробництва, її обладнання високо оцінили у понад 150 країнах світу. Обладнанням від «Бонгар» ми можемо повністю укомплектувати будь-яку пекарню чи кондитерський цех. Пропонуємо також вживане обладнання провідних німецьких виробників, відреставроване і укомплектоване всім необхідним у власному сервісному центрі нашими фахівцями.

 

Завдяки плідній співпраці наші партнери мають змогу розширювати виробництво. І якщо продуктивність якогось обладнання, наприклад, печей їх уже не влаштовує, ми можемо забрати цю піч, запропонувати їм продуктивнішу зі знижкою, у розмірі залишкової вартості старої печі.

 

Наші досвідчені спеціалісти монтують обладнання на об’єкті замовника, налагоджують його, здійснюють гарантійне та постгарантійне обслуговування.

 

Що ж до інгредієнтів, то тут ми враховуємо європейський досвід їх використання, впроваджуємо європейські рецептури. На підприємстві налагоджено виробництво універсальних поліпшувачів «С-АКО» і «АСО-Е», декоративної посипки «Корона», зернових сумішей «Футбол», «Кунявська», «Фітнес», «Натура» тощо. Ці продукти дають змогу оптимізувати технологічний процес, виготовляти вироби з високими смаковими і споживчими властивостями.

 

– Леоніде Андрійовичу, але ж нове, незвідане важко прокладає собі дорогу. Чи ризикне підприємець відразу впровадити у виробництво ті чи інші суміші, якщо він ніколи з ними не працював?

 

– Ми не просто продаємо поліпшувачі, добавки та суміші – ми пропонуємо технології, розроблені на основі цих інгредієнтів. Передусім, відпрацьовуємо ці технології у своєму дослідному виробничому цеху – своєрідній лабораторії. До нас приїжджають технологи європейських підприємств – постачальників інгредієнтів та сумішей. Для спільного виготовлення пробних партій продукції за новими рецептурами запрошуємо всіх зацікавлених осіб із вітчизняних хлібопекарських і кондитерських підприємств. На цих заходах проводяться покази технологічних процесів виробництва, випікаємо продукцію і її дегустуємо. Тут наші клієнти відразу бачать і відчувають переваги впровадження нових технологій.

 

– Як контролюєте безпеку сировини, інгредієнтів і готових виробів?

 

– Кожен продукт фахівці відповідних лабораторій СЕС ретельно перевіряють на наявність ГМО, інших заборонених до використання речовин. Кожну нову рецептуру погоджуємо в «Укркондитері», в СЕС і документально затверджуємо контролюючими органами. Ми прийшли на ринок надовго, точніше кажучи – назавжди, тому, будучи зацікавленими у безпечності та високій якості нашої продукції, удосконалили своє виробництво відповідно до вимог міжнародних стандартів і минулого року отримали сертифікат якості ISO 9001.

 

– Хто ваші клієнти – споживачі так би мовити сучасних технологій виробництва?

 

– Це підприємства різної форми власності, серед яких обласний «Хлібпром», великі кондитерські цехи, ресторани, їдальні тощо. Всього у нас понад 600 клієнтів.

 

– Розширюєте й власне виробництво хлібобулочних і кондитерських виробів?

 

– Звичайно. Нещодавно викупили у м. Роздолі велику пекарню і плануємо створити там потужне сучасне підприємство. Зараз шукаємо інвестиції для реалізації цього проекту.

 

Для подальшого розвитку виробництва необхідно всіляко стримувати зростання собівартості продукції, яку не може не спричинити стале підвищення ціни на енергоносії, насамперед, на газ. Тому плануємо впровадження, наприклад, термооливних печей, енергозбережних технологій, використання альтернативного палива в котельнях тощо. Гарний приклад у цьому напрямі нам показує Європа.

 

– Дякую за розмову.

 

Спілкувався Петро Хомич.

 

С. Сокільники Пустомитівського р-ну

 

Львівської обл.

 

Теги та ключові фрази
гуртівня добрий хліб м львів, http, кондитерська гуртівня львів, хлібопекарне обладнання бонгар, бонгар хлібопекарне обладнання, Хлібзавод Просто Добрий хліб, добрий хліб львів гуртівня, телефон фірми Хліб-Трейд у Новому Роздолі, львів .добрий хліб, приватне підприємство «Добрий хліб»
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
23.09.2010р.

На допомогу виробникам: суха пшенична клейковина

Одним із передових методів підвищення харчової цінності борошна є використання сухої пшеничної клейковини (СПК). Це не лише білковий збагачувач борошна, а й натуральний наповнювач, стабілізатор й зв’язувальна речовина. Глютен дає змогу забезпечити високу якість виготовленої продукції, навіть при використанні зерна нижчої якості.

23.09.2010р.

Функціональні інгредієнти для вашої продукції

Завдання компанії «Ковчег і Ко» – допомогти виробникам у вдосконаленні їхньої продукції. Під вдосконаленням мається на увазі не тільки покращення смакових і ароматичних властивостей чи структури, а, що дуже важливо, – збільшення терміну зберігання продукції і свіжого вигляду та структури протягом усього часу.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.