24 травня в Києві відбулася 17-я Всеукраїнська...
Пізній урожай і страйки фермерів в Мексиці, а також...
У країнах Північної Америки та Європи подорожчала...
The contemporary market of oil-and-fat products (butter, spread, butter and cream-vegetable...
Современный рынок масложировых продуктов (масла...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Нині проблема очищення стічних вод харчових підприємств від різних забруднень дуже актуальне питання, особливо в харчовій промисловості. Це економічне питання – навіщо постійно тратити великі гроші на ремонт каналізаційних систем та устаткування, платити штрафи за забруднення середовища. Одночасно це питання захисту навколишнього середовища, у якому ми разом знаходимось а відтак відповідальності перед своїми дітьми та майбутнім поколінням.
Про технологію очищення забруднених вод і довкілля розповідає представник компанії «ВКФ Промекологія» (ТМ «MICROZYME» в Україні) Семен Спектор.
– Нині наша компанія є ексклюзивним дистриб’ютором ТМ «Microzyme» в Україні, основні напрямки діяльності якої – біологічне очищення стічних вод харчових підприємств, м’ясокомбінатів, кафе, ресторанів, що утворюються під час переробки молока, м’яса, фруктів і овочів; біологічне очищення стічних вод агропідприємств, які утворюються у процесі життєдіяльності птахів, ВРХ; біологічне очищення господарських і побутових стоків у приватних будинках; відновлення біологічного балансу водойм.
– Семене Яковичу, які із запропонованих вами препаратів для очищення стічних вод нині найбільш поширені серед виробників м'ясо- і рибопереробної промисловості, а також тваринницьких підприємств?
– Ми пропонуємо весь комплекс біопрепаратів ТМ «Microzyme», призначений для біологічного очищення стічних вод підприємств м’ясо- і рибопереробної промисловості, а також тваринницьких підприємств. Біопрепарати на основі мікроорганізмів і ферментів розщеплюють всі види органічних забруднень. Процес розщеплення відбувається за такою самою схемою як у природі, просто мікроорганізми й ферменти у препаратах мають значно більш великий рівень концентрації. Наші препарати вироблені фірмою Bio-Greenplanet (США), одним з поширених у світі виробників біопрепаратів. Тому від інших представників аналогічної продукції на ринку вони відрізняються дуже високим рівнем концентрації, а значить й ефективності.
Найчастіше на м’ясо- і рибопереробних підприємствах використовують біопрепарат «Вейст Тріт». Наприклад, для відстійників необхідно на кожні 1000 м³ стоків вносити від 1,5 до 3 кг біопрепарату (залежить від частоти застосування). Постійним нашим партнерам ми надаємо знижки, ми зарекомендували себе на вітчизняному ринку як надійний партнер та постачальник.
На молочних підприємствах ми радимо використовувати «Дейрі Тріт», підприємствам з переробки фруктів і овочів – «Фуд Палп Тріт», на виробництвах з великою кількістю жиру – «Гріз Тріт». У проточній воді рекомендуємо використовувати біопрепарат не в виді гранул, а у вигляді таблеток (однієї таблетки вистачає на 570 м³ води).
– Розкажіть про приклади застосування препаратів на практиці (м’ясо- і рибопереробка, тваринництво). Хто є вашими замовниками?
– Наші біопрепарати справді застосовують на різних харчових підприємствах, а географія розповсюдження та специфіка застосування на виробництвах дуже широка. Ми маємо досвід співпраці з «Харківським м'ясокомбінатом», «Шосткинським хлібокомбінатом», «Херсонським рибокомбінатом» та іншими відомими підприємствами.
– Ви працюєте лише з харчовими підприємствами чи пропонуєте продукцію й для іншого застосування?
– Насправді, у нас дуже широкий асортимент представленої продукції. Ми пропонуємо ще й біопрепарати для відновлення біологічного балансу водойм, покращення середовища для рибних господарств, розщеплення фекалій і усунення неприємних запахів та багато інших.
Підготувала
Мар’яна ГАМАЛЬ
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Вишукана колекція добірних ароматів
Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
06/06/2017
|
92
|
03/06/2017
|
88
|
31/05/2017
|
58
|