Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5094
08.07.2010р. |
Зернопереробка на виробництві

Організація повного технологічного циклу при виготовленні продукту – це один із способів раціоналізувати виробництво, адже для успішного функціонування бізнесу важливий комплексний підхід. Особливої актуальності так званий замкнутий цикл виробництва набуває у сучасних ринкових умовах. Дедалі більше виробничих потужностей переходять на повний цикл виготовлення продукції: від закупівлі сировини до самостійного її виготовлення для власних потреб. Прикладом такої тенденції є хлібокомбінати, багато з яких обладнані борошномельним установками та іншою технікою для зернопереробки.

Саме для забезпечення повного технологічного циклу «Інститут УкроргВерстатінпром» пропонує широкий спектр обладнання для хлібокомбінатів. Представник компанії Олександр Мінін розповів нашому виданню, що підприємство реалізовує борошномельні установки різної потужності залежно від потреб замовника – від 10 т на годину і більше. «Такий спектр продукції задовольняє всі виробничі потужності, а головне – доступний для малого і середнього виробництва. Перевагою нашого обладнання є самостійно розроблений комплексний технологічний процес, завдяки якому нам вдалося утвердитися в українській промисловості та досягти високого рівня виходу борошна. У нашому асортименті є обладнання для зернопереробки, зокрема, зерносушильні установки та млинові комплекси для отримання борошна вищого ґатунку з виходом 65%. Наприклад, лінія млинів "Харків'янка" охоплює агрегати для отримання сіяного й обдирного борошна із зерна жита, а також моделі млинів для отримання макаронної крупки й борошна другого сорту. Їхніми перевагами є широкий діапазон продуктивності (від 10 до 500 тонн на добу), високий вихід борошна вищого сорту – до 65%, легкість керування, повністю автоматизований процес переробки та високий ступінь очищення зерна. На бажання замовника «Харків'янки» оснащують комп'ютерною системою для автоматизації процесу, бункерами для зберігання неочищеного зерна й формування помольних партій, бункерами для безтарного зберігання борошна й висівок, лінією гранулювання висівок тощо. При виготовленні кожної машини ми враховуємо індивідуальні вимоги клієнта щодо комплектування та компонування обладнання, виходу готових продуктів, а також беремо до уваги особливості приміщення при встановленні устаткування. Зазначу, що у нашому асортименті є ще лінії для виробництва круп. На такому обладнанні виготовляють крупи зі всіх видів злаків – пшениці, ячменю, проса, рису, гречки, вівса, а також з гороху. Для підприємств із зернопереробки ми виготовляємо різні види верстатів, сепаратори, бункери, вентилятори, конвеєри, шліфувальні та зволожувальні машини, дозатори та інше необхідне обладнання», – розповів Олександр Мінін.

Що ж до зерносушильних установок «Інституту УкроргВерстатінпром», то вони придатні для сушіння всіх видів зерна, кукурудзи, олійного насіння, ріпаку та інших культур насіннєвого, фуражного й продовольчого призначення. Зазначимо, що такі машини часто застосовують на хлібоприймальних підприємствах, елеваторах, крупозаводах, у фермерських господарствах, комбікормових і олієекстракційних заводах. Лінію сушильного обладнання "Україна" можна вбудовувати в будь-яку технологічну схему зберігання зерна, а завдяки оцинкованому металу її конструкція є стійкою та довговічною. За словами Олександра Мініна, важливою перевагою таких машин є автоматичне керування процесом сушіння та відсутність усередині сушарок застійних зон. До речі, сушильна техніка «УкроргВерстатінпром» швидко монтується та дає змогу нарощувати необхідну продуктивність.

 

Підготувала Наталя КУЗЬО

 

Теги та ключові фрази
заводи зернопереробки, обладнання для зернопереробки, зернопереробка технологія, зерно переробка дифектного зерна на спиртових заводах, технологічний процес зернопереробних, зернопереробка - це, сушилка для крупозаводов, обладнання для отримання борошна, Технічний процес і обладнання крупозаводів, професії для зернопереробних підприємств


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.