Якість української молочної продукції повністю...
В Україні, незважаючи на сезон консервації,...
Найбільшим експортером кукурудзи в першому півріччі...
13-15.09 у Києві відбудуться 4 галузеві виставки: "Inprodmash",...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Особливу увагу фахівці кожного підприємства приділяють модернізації та розширенню технологічних можливостей застарілого устаткування, яке використовують у хлібопекарській і кондитерської промисловості.
Про новинки та розробки на вітчизняному ринку устаткування розповідає начальник відділу збуту «Дослідного заводу харчового обладнання» Сергій Терновець.
– Наш завод харчового обладнання пропонує хлібопекарське та кондитерське устаткування для використання на заводах різної потужності. Окрім того, ми ще пропонуємо тістоподілювачі, кремозбивальні машини, хліборізки типу слайсерів.
Раніше на заводах працювало старе обладнання, яке було виготовлено ще за старими зразками близько 70 років тому. Тепер ми вдосконалили цей зразок і випустили нову машину для кращого замішування тіста і виготовлення різних кондитерських та хлібопекарських виробів.
Машина А2-ШПЗ призначена для замішування тіста та формування заготовок для випікання пряників. Це устаткування формує вироби шляхом продавлювання тіста рифленими валками через матрицю з отворами різної конфігурації та подальшого розрізання ниток тіста відповідного діаметра на різні частини методом струнного нарізання. Перевагою цієї машини є можливість вибору методу нарізання та потужності даного устаткування, яке можливе у виконанні від 550 до 1000 кг/год залежно від потреб замовника. Завдяки використанню комплектуючих світових виробників це обладнання відзначається якістю, надійністю та безпечністю на виробництві.
Нова машина для формування заготовок тіста обладнана контролером, який дає змогу керувати швидкістю обертів нагнітальних валків і механізмом струнного нарізання. Також цей механізм машини поліпшує та регулює вагу пряників і печива. Машина обладнана колесами, що забезпечує легкість її переміщення, а можливість регулювання висоти (до
Обладнання може працювати в кондитерських цехах і хлібозаводах малої та середньої потужності, виготовляючи понад 30 видів пряників, вівсяного та здобного печива з накладанням тістових заготовок як на дека, так і на піддон печі. Устаткування вже працює на одному з київських хлібозаводів. Значну частину продукції нашого заводу відправили на підприємства Росії та Білорусі.
Універсальна поділювально-закатувальна машина УДЗМ-1 призначена для розподілу та формування тістових заготовок для сушок, бубликів із пшеничного борошна вищого і першого сорту. При розробці цієї машини ми використали стандартний змінний вузол, сумісний із вузлом від поділювально-закатувальної машини Б4-58, що дає змогу використовувати весь модельний ряд наявних на підприємстві змінних вузлів. Керування відбувається з пульту управління, що значно полегшує процес налагодження та контроль роботи машини. Привід робочих механізмів здійснюють за допомогою пневмоциліндрів, живлення яких відбувається від стаціонарної компресорної станції та від пересувних компресорів. Відсадження тістових заготовок може здійснюватись як на стрічку транспортера, так і на розстійні аркуші (вибір типу відсадження обирають з пульту оператора). Дане устаткування має ряд переваг: зручна конструкція, яка захищена патентом, зменшена маса машини від 1750 до
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
20/07/2016
|
56
|
19/07/2016
|
71
|