Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Виставка-продаж хлібопекарського та кондитерського обладнання
18.08.2016р.

27–28 вересня 2016 року компанія «Кумкая» організовує...

Ціни на ринку живця продовжують зміцнюватись
17.08.2016р.

Минулого тижня ціни на ринку живця свиней відчули...

В Україні на 14,8% зросли середні ціни виробників пшеничного борошна
17.08.2016р.

Середні ціни виробників пшеничного борошна в липні...

Середні ціни виробників молока зросли на 24,6%
17.08.2016р.

Середні ціни виробників рідкого обробленого молока...

«Пакувальна індустрія» набирає оберти
16.08.2016р.

Х науково-практична конференція «Пакувальна...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3311
08.07.2010р. |
Упакування для напоїв

Зовнішній вигляд упакування відіграє вирішальну роль в успішному просуванні нового продукту на ринку, особливо напоїв. Нині більшість покупців, обираючи продукцію, віддає перевагу якісній, зручній та яскравій тарі, а якщо йдеться про напої – це, певна річ, сучасний дизайн пляшки.

 

На українському ринку з-поміж виробників тари можна виділити компанію ВАТ «Кропоткінський завод МіССП» (Росія), яка є провідним виробником автоматичного й напівавтоматичного устаткування для видування тари з різних видів пластмас: поліетилену, поліпропілену. Також компанія пропонує автомати для фасування й пакування сипких продуктів, рослинної олії, майонезу, молочних і молочнокислих продуктів. Нині цей російський виробник посідає провідне місце серед світових виробників аналогічного устаткування.

 

Про асортимент, особливості обладнання, яке підприємство пропонує вітчизняним виробникам напоїв, розповідає начальник комерційного відділу ВАТ «Кропоткінський завод МіССП» Наталія Снісаренко.

 

– Нині ми – чи не єдине підприємство у Росії, що серійно випускає устаткування для видування ПЕТ-тари продуктивністю від 600 до 8000 пляшок на годину. Зараз працюємо над виготовленням роторного автомата для видування ПЕТ-тари (0,25–2 л), запроваджуємо технологію одержання ПЕТ-тари для гарячого розливу, проектуємо екструдер для одержання піщано-полімерної маси з відходів полімерів і подальшого пресування піщано-полімерних виробів. Проектуємо пристрої автоматичного завантаження прес-форм і вивантаження готових виробів для напівавтомата видування поліпропіленових виробів.

 

Представлені нами автоматичні й напівавтоматичні видувні машини для виготовлення ємностей і виробів з поліетилену й поліпропілену мають широкий спектр застосування, що дає змогу клієнту придбати необхідну йому установку залежно від потреб виробництва. Комплектуємо ці машини пневматикою та електронікою відомих світових виробників, а азотні шнекові пристрої забезпечують надійну і якісну роботу даного устаткування.

 

На заводі виготовляємо супутнє устаткування, наприклад, подрібнювачі пластмасових відходів, пневматичні дозатори рідких продуктів, пневмоелектричні напівавтоматичні пристрої для обрізання частин виробів з полімерних матеріалів, що дає змогу укомплектовувати будь-яке обладнання. Виготовляємо також прес-форми – одну з найважливіших деталей у машинах, які використовують для випуску пластикової тари методом видування, у тому числі екструзійного, а також при виготовлені пластмасових виробів методом виливання під високим тиском. Виготовлення таких деталей дає змогу клієнтові отримати готове до експлуатації устаткування, пусконалагоджувальні роботи на якому виконають висококваліфіковані фахівці нашої фірми.

 

Частини форм для видування (обидві половини форм, частина днища) виготовляють на заводі зі сплаву алюмінію, використовуючи автоматичний вертикальний оброблюваний центр, який з високою точністю відтворює у формі для видування необхідні контури пляшки. Можливості цього устаткування й правильно складене програмне керування дають змогу досягнути високої точності й якості виготовлених прес-форм.

 

Фахівці нашого заводу розробляють дизайн тари у 3D-форматі, виготовляють поверхні форм будь-якої складності відповідно усім до параметрів та з дотриманням вимог при розливі на лінії.

 

Надалі плануємо встановлювати лінії для розливу вина у поліетиленову тару. Хоча в Україні розлив алкогольної продукції в такий спосіб не є поширеним, але сподіваюся, що використання ПЕТ-тари надалі стане популярним, адже вона економить кошти порівняно з використанням склотари, смак напою не погіршується, а транспортування такої тари є дуже зручне.

 

Нині на українському ринку ми зарекомендували себе як надійний партнер та виробник видувних машини. Наше устаткування працює на багатьох підприємствах України, зокрема, на заводі «Продтовари» (Луганськ), «ВінніФрут» (Калинівка), в компанії «ТСВ» (Дніпропетровськ), «Оболонь» (Київ), «Авіс» (Вінниця), а також у Казахстані, Татарстані та Монголії.

 

Мар’яна ГАМАЛЬ

Теги та ключові фрази
виробник пластикових деталей для упакування, упакування слабоалкогольних напоїв, особливості пакування напоїв, Упакування та маркування слабоалклгольних напоїв, упакування, Особливості упакування напоїв, пакування алкогольних напоїв, останні інновації в упакуванні та тарі, інновації в упакуванні та тарі, Упакування алкогольних напоїв
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.