Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4510
30.06.2010р. |
Холод для напоїв

На українському ринку холодильне устаткування пропонує чимало компаній, з-поміж яких можна виділити «UBC Group». Ця компанія є найбільшим виробником у сегменті холодильного устаткування. 

– Розвиток нашої компанії розпочинався із постачання на ринок хмелю із Німеччини, а також різноманітних комплектуючих для виробництва харчової промисловості, – розповідає президент компанії «UBC Group» Ігор Гуменний. – Коли в Україні, Росії та Білорусі частка ринків компанії становила близько 70%, ми налагодили виробництво охолоджувачів. «UBC Group» – це компанія з українським капіталом, хоча 25% наших акцій належить Європейському банку реконструкції і розвитку, який вклав частину коштів лише тоді, коли нам уже виповнилось 10 років. Компанії розвивалися й надалі займаючи певні частки ринку, а от обігових коштів бракувало. Саме завдяки залученню значної частини коштів ми відкрили завод з виробництва промислових холодильників для охолодження напоїв, а у Харкові відкритий завод «UBC Promo» з виробництва промо продукції.

Нині наші холодильники використовують відомі виробники напоїв. Останнім часом на світовому ринку спостерігається тенденція, коли виробники намагаються чимось виокремитись із-поміж інших, запроваджуючи нові технології, рецептури, купують сучасне устаткування тощо. Якщо йдеться про ринок холодильного устаткування, то зараз багато виробників охолоджують пиво, щоразу знижуючи температуру. Подекуди пивовари заморожують колони і розливають пиво при температурі –1 – 2ºC, що робить більшість американських виробників. На Україні такого не використовують так, як це надто дорогий процес. Такі технологічні прийоми застосовують для того, аби виділитися з-поміж інших, зробити продукцію більш конкурентоспроможною. Та, на жаль, українські виробники ще не практикують встановлення такого устаткування.

З якими компаніями співпрацюєте і як Ви оцінюєте конкурентне середовище у цьому сегменті ринку?

Ринок холодильного устаткування розвивається найдинамічніше. Коли цей сегмент почав розширюватися, для наших найбільших конкурентів пріоритетними були ринки Східної Європи та Америки. Там «UBC Group» співпрацює з відомими світовими компаніями. Нашими постійними покупцями є понад сотні фірм. Наприклад, з відомих виробників відзначу такі як: «Coca-Cola Україна», «Pepsi Україна», «ВВН», ТМ «Львівське», «Перша приватна броварня» та інші. Насправді ринок складний, і щоб продати холодильне устаткування, потрібно їхати в країну, де розташовані головні офіси компаній-власників. Нині основними ринками збуту нашої продукції є, насамперед, Європа, доволі швидко також зростають наші продажі у Латинській Америці.

Звичайно, конкуренція в цьому сегменті на ринку є і завжди буде. Зараз в Україні представлено продукцію практично всіма світовими виробниками холодильного устаткування, як от компанії «Frigorex», «Helkama», «Cornelius», «Scotsman». Певна річ, скласти гідну конкуренцію складно.

Тимчасом компанія «UBC Group» – великий інтернаціональний виробник, хоча ринки збуту обладнання не такі широкі. Зокрема, такі заклади громадського харчування, як ресторани, бари чи кафе, у нас не замовляють холодильного устаткування, оскільки їх безкоштовно забезпечують виробники продуктів харчування. Це вже такий стандарт конкуренції, а, натомість, в Америці цілком навпаки: там не можна стимулювати додатково продавців, бо це вважається порушенням антимонопольного законодавства. Великі виробники, наприклад «Coca-Cola Україна», не пропонують холодильників разом зі своєю продукцією у заклади громадського харчування. Порушуючи ці умови, виробники цим, порушують законодавство.

– Як Ви можете охарактеризувати український пивоварний ринок?

– Хочу зазначити, що нині 97–98% усього пивного ринку України належить компаніям з іноземними інвестиціями. Лише мала частка – 2% – належить вітчизняним виробникам. Для прикладу, «Першу приватну броварню» збудовано практично з нуля і за кошти вітчизняних вкладників. Ця компанія з’явилася на ринку, коли економіка була хиткою. Сьогодні їй належить близько 20% пивоварного ринку Львівщини.

Щодо прогнозів на пивоварному ринку, то, на мою думку, надалі будуть розвиватись міні-пивоварні, які функціонуватимуть при ресторанах, кафе та барах. Така тенденція розвитку спостерігається в усьому світі. Однак малі пивоварні ніколи не зможуть створити конкуренцію великим і потужним виробникам. Якщо вести локальну боротьбу за певний сегмент ринку, то такі пивоварні насправді будуть займати своє місце на ринку, і не більше.

Нині «UBC Group» постачає холодильне устаткування багатьом виробникам, а це близько 12–13% світового ринку, відтак добре знаємо наших клієнтів. Ми постійно аналізуємо ринок і своїх конкурентів, беремо участь у міжнародних спеціалізованих виставках, що сукупно дає нам змогу гідно конкурувати і посідати достойне місце в сегменті холодильного устаткування.

Мирослава МАЛЕВСЬКА

Теги та ключові фрази
розливне обладнання Львівське ubc, Олоджувачі напоїв, холодильник для напоїв, [холодильник відкритий для напоїв, холодильне обладнання для напоїв, обладнання ubc group україна, холодильник для напоїв, охолоджувач напоїв, для чого потрібні охолоджувачі напоїв, пересувний охолоджувач напоїв
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.