Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...
Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
На українському ринку холодильне устаткування пропонує чимало компаній, з-поміж яких можна виділити «UBC Group». Ця компанія є найбільшим виробником у сегменті холодильного устаткування.
– Розвиток нашої компанії розпочинався із постачання на ринок хмелю із Німеччини, а також різноманітних комплектуючих для виробництва харчової промисловості, – розповідає президент компанії «UBC Group» Ігор Гуменний. – Коли в Україні, Росії та Білорусі частка ринків компанії становила близько 70%, ми налагодили виробництво охолоджувачів. «UBC Group» – це компанія з українським капіталом, хоча 25% наших акцій належить Європейському банку реконструкції і розвитку, який вклав частину коштів лише тоді, коли нам уже виповнилось 10 років. Компанії розвивалися й надалі займаючи певні частки ринку, а от обігових коштів бракувало. Саме завдяки залученню значної частини коштів ми відкрили завод з виробництва промислових холодильників для охолодження напоїв, а у Харкові відкритий завод «UBC Promo» з виробництва промо продукції.
Нині наші холодильники використовують відомі виробники напоїв. Останнім часом на світовому ринку спостерігається тенденція, коли виробники намагаються чимось виокремитись із-поміж інших, запроваджуючи нові технології, рецептури, купують сучасне устаткування тощо. Якщо йдеться про ринок холодильного устаткування, то зараз багато виробників охолоджують пиво, щоразу знижуючи температуру. Подекуди пивовари заморожують колони і розливають пиво при температурі –1 – 2ºC, що робить більшість американських виробників. На Україні такого не використовують так, як це надто дорогий процес. Такі технологічні прийоми застосовують для того, аби виділитися з-поміж інших, зробити продукцію більш конкурентоспроможною. Та, на жаль, українські виробники ще не практикують встановлення такого устаткування.
– З якими компаніями співпрацюєте і як Ви оцінюєте конкурентне середовище у цьому сегменті ринку?
– Ринок холодильного устаткування розвивається найдинамічніше. Коли цей сегмент почав розширюватися, для наших найбільших конкурентів пріоритетними були ринки Східної Європи та Америки. Там «UBC Group» співпрацює з відомими світовими компаніями. Нашими постійними покупцями є понад сотні фірм. Наприклад, з відомих виробників відзначу такі як: «Coca-Cola Україна», «Pepsi Україна», «ВВН», ТМ «Львівське», «Перша приватна броварня» та інші. Насправді ринок складний, і щоб продати холодильне устаткування, потрібно їхати в країну, де розташовані головні офіси компаній-власників. Нині основними ринками збуту нашої продукції є, насамперед, Європа, доволі швидко також зростають наші продажі у Латинській Америці.
Звичайно, конкуренція в цьому сегменті на ринку є і завжди буде. Зараз в Україні представлено продукцію практично всіма світовими виробниками холодильного устаткування, як от компанії «Frigorex», «Helkama», «Cornelius», «Scotsman». Певна річ, скласти гідну конкуренцію складно.
Тимчасом компанія «UBC Group» – великий інтернаціональний виробник, хоча ринки збуту обладнання не такі широкі. Зокрема, такі заклади громадського харчування, як ресторани, бари чи кафе, у нас не замовляють холодильного устаткування, оскільки їх безкоштовно забезпечують виробники продуктів харчування. Це вже такий стандарт конкуренції, а, натомість, в Америці цілком навпаки: там не можна стимулювати додатково продавців, бо це вважається порушенням антимонопольного законодавства. Великі виробники, наприклад «Coca-Cola Україна», не пропонують холодильників разом зі своєю продукцією у заклади громадського харчування. Порушуючи ці умови, виробники цим, порушують законодавство.
– Як Ви можете охарактеризувати український пивоварний ринок?
– Хочу зазначити, що нині 97–98% усього пивного ринку України належить компаніям з іноземними інвестиціями. Лише мала частка – 2% – належить вітчизняним виробникам. Для прикладу, «Першу приватну броварню» збудовано практично з нуля і за кошти вітчизняних вкладників. Ця компанія з’явилася на ринку, коли економіка була хиткою. Сьогодні їй належить близько 20% пивоварного ринку Львівщини.
Щодо прогнозів на пивоварному ринку, то, на мою думку, надалі будуть розвиватись міні-пивоварні, які функціонуватимуть при ресторанах, кафе та барах. Така тенденція розвитку спостерігається в усьому світі. Однак малі пивоварні ніколи не зможуть створити конкуренцію великим і потужним виробникам. Якщо вести локальну боротьбу за певний сегмент ринку, то такі пивоварні насправді будуть займати своє місце на ринку, і не більше.
Нині «UBC Group» постачає холодильне устаткування багатьом виробникам, а це близько 12–13% світового ринку, відтак добре знаємо наших клієнтів. Ми постійно аналізуємо ринок і своїх конкурентів, беремо участь у міжнародних спеціалізованих виставках, що сукупно дає нам змогу гідно конкурувати і посідати достойне місце в сегменті холодильного устаткування.
Мирослава МАЛЕВСЬКА
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
09/08/2021
|
641
|
17/12/2020
|
415
|
17/12/2020
|
565
|
17/12/2020
|
417
|