Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Ринок живця: вартість свиней стабілізувалася
05.07.2017р.

Торгівля свининою живою вагою у кінці червня...

В Україні зафіксовано черговий обвал цін на малину
05.07.2017р.

На поточному тижні в Україні зафіксовано черговий...

Зміни у системі держконтролю – перевірки операторів ринку без попередження
05.07.2017р.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон...

В Україні протягом 10 років триває скорочення виробництва спирту
04.07.2017р.

Наявність державної монополії на виробництво та...

Україна імпортувала рекордний за останні п’ять років обсяг яблук
04.07.2017р.

В травні 2017 року імпорт яблук в Україну перевищив...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6717
30.06.2010р. |
Піч «Lider» для смачної випічки

Належний вибір обладнання для виробництва хлібобулочних виробів дасть змогу виготовити якісну продукцію, зекономити час при випіканні та заощадити кошти. Компанія «Кумкая» має великий досвід із комплексного оснащення пекарень обладнанням і автоматизованими лініями турецького виробництва.

При виготовленні устаткування для виробництва хліба компанія приділяє основну увагу питанням економічності (мінімалізація витрат енергії, економія робочої сили), безпеці, екологічності, а також якості продукції, точно дотримуючись вимог ферментації та зводячи до мінімуму помилки, пов’язані з вагою продукції.

Про обладнання для міні-пекарень компанії «Кумкая» розповів журналістові «Харчовика» під час виставки «Хліб-2009» головний інженер Сергій Яжук.

– Нині одним із головних завдань у хлібопекарській галузі є збереження технологічних властивостей тіста при його замішуванні та підготовка хліба до випічки. Аби дотримуватись усіх технологічних процесів, потрібні камери попереднього вистоювання, де витримують температуру, грам-масу та вологість. Печі компанії «Кумкая» завдяки кам’яному піддону дозволяють випікати якісний хліб без складних технологічних розрахунків при підготовці тіста.

Піч «Lider-180» забезпечує якісне випікання хлібобулочних виробів на площі випічки 18 м², що складається з 4-х рівнів, поверхня яких виготовлена з протиударного каменю. Піч із кам’яним піддоном має деякі переваги порівняно з іншими, тому що кам’яна основа, на відміну від металу, довший час зберігає температуру. Наприклад, якщо температура випікання хлібобулочних виробів становить близько 220ºС, то за добу при вимкненій печі вона знижується лише на 100ºС, а це суттєва економія енергоресурсів: час випікання при цьому скорочується на 8 хвилин.

У печі в задній частині вмонтований вентилятор, який розподіляє повітря по всіх полицях. Завдяки цьому підтримується стала температура, що дає змогу рівномірно випікати хлібобулочні вироби з усіх боків.

Піч із кам’яним піддоном має ряд переваг, зокрема, невелику витрату палива при випічці (дизелю 4,5 л, газу до 6 м³, а електроенергії близько 35-36 кВт/год). Для обслуговування печі не потрібнен спеціально навчений персонал, оскільки процеси автоматизовані, а пекар сам задає температуру, при цьому спостерігаючи за процесом випікання.

– Популярним обладнанням нині для міні-пекарень є також спіральні тістоміси, – продовжує розмову Сергій Яжук, – для яких характерне швидкісне замішування тіста без його попереднього нагрівання. Тістоміси мають два автоматичні режими замішування тіста, а швидкість спірального місильного органу за рухом у 4 рази перевищує швидкість звичайної машини. Завдяки цьому тісто не встигає нагріватися. Для прикладу, якщо звичайний заміс триває близько 20 хвилин, то в машині інтенсивного замісу – близько 7 хвилин, що суттєво економить час.

Аби в нормальному режимі випікання уникнути утворення пор, проводять ряд операцій із дотриманням попереднього розстоювання тіста. При інтенсивному замішуванні пори не утворюються, бо тісто сильно ущільнюється. Тістомісильна машина обладнана місильним органом і підрізним ножем. Завдяки такій машині можна замісити від 3 до 230 кгтіста, що дає змогу визначити виробничу потужність пекарні. Машина обладнана двома двигунами, відкатною діжею та дозаторами води, тобто при замішуванні тіста засипають лише муку і дріжджі, а вода надходить автоматично у такій кількості, яка необхідна для певної консистенції тіста.

Також популярним є округлювач тістових заготовок, який дає змогу закатати від 8 до 15 кг. Ця машина виготовлена з алюмінію або зі спеціального тефлону, що дає змогу замішувати тісто для житнього хліба без налипання тіста на стінки апарата.

Ми постійно працюємо над новими розробками обладнання, модернізацією і автоматизацією наявного, а головне – над задоволенням потреб покупців, без яких прогрес і розвиток неможливий. Сучасні технології, простота в обслуговуванні та європейська якість – це аспекти, в яких працює компанія «Кумкая».

Маряна Гамаль

Теги та ключові фрази
обладнання для випічкі блінів, печі купити для випічки, електро пічки для випічки б у, печі для випікання хліба, купить пічки для випічки хліба, Купити пічку для випічки, купити піч для випікання, для випічкі пічка, випічка булки в печі кумкая лідер 180, головний iнженер Яжук Сергiй
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.