Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Надходження молока від господарств населення скоротиться на 11%
05.11.2013р.

За 9 місяців цього року на переробні підприємства від...

Україна незабаром почне експорт яєць до країн ЄС
05.11.2013р.

Україна вже відвантажила першу партію експортної...

Олієжировій галузі України загрожує дефіцит сировини соняшникової олії
31.10.2013р.

В Україні зростає диспропорція між пропозицією...

Передплатна кампанія на 2014 рік!
28.10.2013р.

У межах передплатної кампанії на 2014 рік редакція...

Самая масштабная профессиональная выставка продуктов питания в Украине!
28.10.2013р.

Вам нужны поставщики продуктов питания и напитков?...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1615
29.06.2010р. |
Молочний модний елемент

Молоко – справа клопітка, особливо у торгівлі. Основними проблемами, які не дають спокою молочарям, є короткий термін зберігання молока, великий відсоток витікання рідини із поліетиленових пакетів, у які нині переважно пакують молоко, і не завжди привабливий зовнішній вигляд упаковки. Та інноваційний рух не стоїть на місці – технологій модернізуються, а невирішені ситуації знаходять розв’язання. Зокрема і в молочарстві, де російська компанія «Фіннпак» (представництво фінської компанії «Elecster Finnpack») дивує практичними та необхідними у молочному виробництві новинками.  

Основна сфера діяльності компанії із Санкт-Петербурга – упакування молочної продукції. Тут молочарю запропонують усе, крім молока: обладнання, запчастини, упаковку, сервіс. Виробництво компанії відбувається на двох заводах – у Росії та у Фінляндії, де виготовляють повні системи для упакування рідких молочних продуктів у плівку, лінії для високотемпературної асептичної обробки молока, пакувальні матеріали (поліетилен). Асортимент компанії «Фіннпак» вирішує основні проблеми – він збільшує термін зберігання рідкої кисломолочної продукції до 30–90 днів, якісно запаковує продукцію у привабливий пакет з акуратним швом.

«М’яка упаковка значно дешевша, ніж картон, скляна чи пластикова пляшка, тому поліетиленовий пакет є вдалою альтернативою для використання в молочній промисловості. Крім того, використана поліетиленова упаковка займає менше місця, підлягає переробці та вторинному використанню», – зазначила Олена Огнєва, менеджер з маркетингу «Фіннпак».

Переробка молока

Лінія асептичної переробка молока «Фіннпак» дає змогу збільшити термін зберігання молока до декількох місяців. Складається вона зі стерилізатора, гомогенізатора, асептичних пакувальних машин, стерилізатора повітря, засобу рекомбінації продукту та обладнання для CIP. Для кожного продукту налаштовують оптимальні параметри продуктивності та температурного стабілізатора. Ступінь регенерації тепла становить 90%. Температуру стерилізації вимірюють датчиками та контролюють дворівневою сигналізацією, яка спрацьовує при зниженні температури. Пастеризацію здійснюють за допомогою води температурою 121оС, стерилізують продукт короткотерміновим нагріванням упродовж декількох секунд. Багатошаровий пакувальний матеріал стерилізують в асептичній пакувальній машині. Пакувальні автомати розливають кисломолочну рідину у пакети від 0,2 до 1 л.

Упакування пастеризованих продуктів та пакувальні матеріали

За допомогою пакувальних автоматів «Фіннпак» кефір, молоко, ряжанка, йогурт, сметана, біфідок приваблюють споживачів із полиць крамниць яскравим, акуратним зовнішнім виглядом та якісним пакетом, який не протікає. «Наше пакувальне обладнання – найякісніше з того, що нині виготовляють у світі. Основна проблема молочного виробництва полягає у тому, що пакети з молоком протікають, але ми цю проблему обійшли», –  розставила акценти Олена Огнєва.

Основні види пакувального матеріалу, які використовують на «Фіннпак» – тришарові та п’ятишарові поліетиленові плівки. Кожен шар поліетилену має функціональне призначення та містить необхідні добавки, наприклад, для оптимального зшивання, яскравого друку чи захисту від сонячного проміння. П’ятишарові матеріали з антикисневим бар’єром забезпечують термін зберігання стерилізованих продуктів на декілька місяців. Усі пакувальні автомати «Фіннпак» оснащені фотоелементом, який контролює подавання рисунка при зшиванні пакета. Відтак, отримуємо один малюнок на пакет та відсутність друкарської фарби на швах та у самому продукті.Процес зміни продукції, яку необхідно упакувати, чи її обсягу (від 0,2 до 1 л) триває декілька хвилин.

Партнерство

Компанія «Elecster Finnpack» на ринку харчових технологій та обладнання існує понад 40 років. У Росії її представництво працює вже понад 10 років. Як розповіла Олена Огнєва, на декотрих українських та російських підприємствах використовують обладнання «Фіннпак» 20-річної давності, яке купили у фінського виробника ще за часів Радянського Союзу, а воно працює досі. «Наприклад, на Львівському молочному комбінаті стоїть наша машина, якій вже близько 20 років, – розповідає Олена Огнєва. – Вона у них гарно працює, вони не жаліються, а навіть зверталися до нас за додатковими запчастинами. Також ми співпрацюємо з компанією «Лакталіс». У них в Миколаєві стоїть наш фасувальний автомат. Також на своєму новому заводі «Фанні» вони у травні встановили фасувальну машину». Компанія «Фіннпак» представництва в Україні немає, але ситуація зміниться тоді, коли збільшаться продажі та потреби українських молочних підприємств у якісній фінській м’якій упаковці. Нині усі замовлення здійснюються через офіс компанії у Санкт-Петербурзі. Окрім України та Росії, на обладнанні та з упакуванням від «Фіннпак» працюють усі молочні заводи Казахстану, низка підприємств Молдови, Болгарії, Румунії, Південної Америки, Індії, Китаю, Прибалтики, Польщі та інших країн.

 

Підверстка

 

                      Історична довідка

Туомо Халонен – людина, яка спроектувала та збудувала прототип усіх пакувальних машин типу «Фіннпак». Він заснував компанію у 1966 році. У 1967 році, компанія почала свою діяльність у Росії та союзних республіках. У радянські часи компанія «Elecster Finnpack»  поставила достатньо багато ліній та окремих пакувальних машин. Багато молочних заводів та комбінатів упаковували продукцію у знамениту фінську чорно-білу плівку, яку також виготовили на «Фіннпак».

Компанія«Elecster Finnpack» відома у понад 60 країнах по всьому світі, оскільки 80–90% своєї продукції експортує. Штаб-квартира компанії, де здійснюють основні маркетингові рішення та створюють технічні новинки, розташована у місті Топала, недалеко від Тампере, другого за величною міста у Фінляндії. У Рейсьярві розташований завод з виготовлення пакувальних матеріалів. Окрім того, компанія «Elecster Finnpack» має дочірнє підприємство, спільне виробництво та свої представництва у всьому світі.

Дзвінка ПАСТЕРНАК

Теги та ключові фрази
Finnpack, новинки у молочній переробці, пастеризація молочних продуктів з використанням парогенераторів, фасувальний автомат в поліетиленові пакети, фіннпак, види пакування молока, финпак системс, модний елемент, фасувальний автомат для розливу молока в поліетиленову плівку, фіннпак в україні


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
24.12.2010р.

Від проекту до здавання під ключ

Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».

24.12.2010р.

Для якісної оцінки молока 1

Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.

Більше статей за тегами
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.