Новий законопроект «Про основні принципи та вимоги...
Протягом січня-червня поточного року Україна...
У 2016/17 МР обсяг експорту українського борошна в...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Компанія «Проспона» розпочала свою діяльність ще у 1989 році зі створення невеличкого виробництва у містечку Янчова, Польща. Згодом її засновник інженер-технолог Вацлав Научик придбав новіші та більші виробничі площі у місті Нова Сенча, у яких підприємство працює донині. За цей час, компанія переросла у знаного виробника фруктових наповнювачів не тільки у Польщі, а й за її межами. Нині тут працюють понад 300 осіб, асортимент компанії нараховує 150 видів продукції у 8 товарних групах.
Сучасні технології та висококваліфіковані працівники дали
поштовх до стрімкого розвитку компанії з акцентуванням уваги на задоволенні
індивідуальних потреб замовників. Конкурентною перевагою продукції «Проспони» є
пакування наповнювачів, начинок, зацукрованих фруктів тощо у різноманітну тару
як для роздрібної торгівлі у банки масою
У кондитерській промисловості компанії «Проспона» відома завдяки високій якості продукції, на виробництві запроваджена та працює системаHACCP, що гарантує високу якість виробленої продукції.
Для кращого розуміння проблем та потреб кондитерського ринку компанія тісно співпрацює із найкращими професіоналами галузі. Результатом такої плідної співпраці є висококласна продукція, завдяки якій торт, пудинг чи печиво будуть приносити не тільки фізичне задоволення від їх споживання, а й тішитимуть серце і милуватимуть око.
Серед пропонованої продукції – сушені зацукрені фрукти, які можна використовувати як для декорування, так і для поливання шоколадом. Типовий кислуватий смак фруктів у поєднанні із шоколадом дарує споживачеві чудові моменти насолоди. Завдяки відпрацьованій технології є можливість виробляти фрукти різного ступеня висушування та з різноманітними екстрактами. Зацукрені фрукти отримують із цілих чи порізаних фруктів, деяких овочів, насичених цукровим сиропом, у сухому вигляді, у сиропі чи як пюре. Їх можна використовувати як начинку і як прикрасу. Вони не замерзають та ідеально годяться для виробництва морозива завдяки широкому асортименту смаків, відтінків та форм, тривалому терміну використання та естетичному зовнішньому вигляду. Це аґрус, чорна смородина, черешня, гарбуз, груша, морква, цедра лимона та апельсина, сливи тощо.
Для десертів кондитери можуть використовувати пастеризовані фрукти, які за смаком та формою максимально наближені до свіжих. Це універсальна заміна деяким із них у весняно-зимовий період. Фруктове желе «Фружеліна» найкраще використовувати для оздоблення морозива чи вафель.
Виробникам морозива компанія пропонує зацукровані фрукти в сиропі. Завдяки високій концентрації цукру вони не замерзають, і додають морозиву яскравого аромату, кольору та фруктового смаку. Пропонують їм і крохмальний сироп, інвертний цукор та штучний мед, які є не тільки підсолоджувачами, а й є антикристалізаторами.
При випіканні майстри-кондитери мають можливість використовувати мармелади, фрукти в гелі та начинки, які є термостабільними (стійкі при температурі до 230˚С), – їх можна використовувати як для прикрашування, так і внутрішнього наповнення виробів. Конфітюр – це зручний у використанні інгредієнт, виготовлений із десертних сортів яблук. Він також термостабільний, з широкими можливостями використання (для струделів, яблучних пирогів та австрійської випічки тощо). Традиційно польські кондитери використовують у своїх шедеврах макові начинки, які вже встигли оцінити й українські колеги. Їх виготовляють на основі меленого маку, так із додаванням різноманітних есенцій, фруктів, меду, горіхів тощо.
Мар’яна Шустик
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
26/06/2017
|
106
|
19/06/2017
|
88
|