Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію


*********
Останні новини
Останні новини
Ферми Львівщини залучаються фінансовою підтримкою з Європи
14.11.2012р.

Проект «Надання послуг з управління двома ланцюгами...

Українська кукурудза буде експортована в Китай до кінця року
13.11.2012р.

Україна завершила узгодження фітосанітарних вимог...

У 2012 році виробництво української курятини зросло на 5%
13.11.2012р.

Птахогосподарства України поступово нарощують...

Українські аграрії виробили 1,3 мільйона тонн цукру
09.11.2012р.

Українські аграрії поставили на переробку 14...

Опитування
Опитування

Яким чином рекламуєте свій продукт на ринку?

2664
29.06.2010р. |
«Салюте»: класика п’янкого напою

Ексклюзивний напій приваблює своєю «таємничістю»: смаком, ароматом, настроєм, який він створює, та компанією, яка збирається навколо нього. Такі напої, переважно, виготовляють за кордоном, зокрема «Бехерівку» – у Чехії, «Самбуку» – в Італії, «Абсент» – у Франції та Іспанії. Оригінальні та національні напої виготовляють і в Україні під знаною та популярною торговою маркою «Салюте».

В асортименті компанії із містечка Старокозацьке – 4 групи напоїв: вермути, лікери, наливки та фруктові аперитиви (21 найменування). Продукція «Салюте» оригінальна, її в Україні виготовляє тільки одна компанія, адже процес це затратний та не настільки прибутковий, як виробництво горілки, пива чи вина. Позатим, у компанії переконані, що з 1992 року, від часу створення, «Салюте» має своїх прихильників, кількість яких постійно зростає.

Про те, чому в Україні виробництво таких напоїв приваблює лише поодиноких підприємців та в чому особливість напоїв «Салюте», газеті розповіла Галина Студінська, директор з маркетингу компанії.

«Найперша група напоїв, яка з’явилася у 1992 році, – вермути. Найвідоміший серед них – «Б’янко» (типу «Мартіні»), – розповідає Галина Яківна. – Наші спеціалісти розробили вермут, який м’якший за своїми смаковими та ароматичними властивостями, ніж оригінальний «Мартіні», він адаптований до менталітету нашого споживача. Коли в компанії вивчали смаки українців, то дійшли висновку, що ми не часто п’ємо класичне «Мартіні» через його різкість та напористість. А цей напій саме такий через те, що «вермут» латинською означає полинь, яка є у його складі та надає напою різкого аромату. Тож ми пом’якшили усі ці акценти і зробили наш вермут «Б’янко» дуже ніжним та питним».

Вермут «Мускат» – другий напій у групі вермутів, який, за словами Галини Студінської, не має аналогів, оскільки характеризується яскравим смаком прянощів. Ще один напій групи – вермут «Rosa» із вираженим трояндовим смаком. Ексклюзивний вермут для гурманів, який завершує цю лінійку в асортименті «Салюте», – вишуканий «Адаманті».

«Вермути можна пити у чистому вигляді, але найкраще їх споживати з льодом, оскільки він розкриває аромат та робить напій вишуканим, ніжним, пом’якшує його смакові та ароматичні акценти, – радить Галина Яківна. – Вермути – незмінний компонент коктейлів із додаванням соку. Концентрація і суміш залежать від індивідуального смаку кожного з нас. Можна робити складні коктейлі, додаючи горілку, чи лікери, соки, сиропи. Вермут – основна для коктейлів, а додавати можна у нього все, що завгодно. Найголовніше – використовуючи вермути, лікери для коктейлів, бути готовими до творчого польоту та вільної фантазії, сміливо відкривати нові кулінарні горизонти, це забезпечить вам незабутнє свято».

Якщо вермути – смачний та оригінальний напій, чому в Україні їх виготовляє мало-хто? Перша причина – складність технології, друга – невелика прибутковість. «Кожна господиня готує борщ, але не у кожної виходить смачно. Що більше інгредієнтів, то складніший процес і треба докласти зусиль. Так само технологічно складно приготувати вермути. Також складно з економічного погляду. Вермути продаються не у таких самих обсягах, як горілка чи пиво. А бізнесменів найперше цікавить прибуток. Тому за вермути ніхто не хоче братися. З одного боку, смак отримати важко, а з іншого – на ньому багато не заробиш», – переконана Галина Студінська. Незважаючи, на всі нюанси, «Салюте» від вермутів не відмовляється, оскільки саме вони стали першими в асортименті компанії і неабияк зацікавили споживача.

Другим видом продукції, з яким компанія вийшла на ринок, стали фруктові аперитиви: «Персик», «Абрикос», «Суниця», «Сангрія» та «Вишня». Як і вермути, аперитиви належать до категорії напоїв, які рекомендовано пити до споживання їжі як засіб для підняття тонусу, апетиту, або як дижестив у коктейлі після їжі. Усі аромати, які використовують у виробництві аперитивів, – натуральні ароматизатори з натуральної, а не синтетичної сировини.

Ще одна група напоїв «Салюте» – лікери, як-от «Шоколад», «Ліманчелло», «М’ята», «Амаретто» (класичний). «Рік тому ми дійшли висновку, що потрібно змінити дизайн наших лікерів, – розповідає пані Студінська. – Тож ми використали метод сатинування (матування) пляшки. Гадаю, такий дизайн акцентує на тому, що наш напій відповідає європейській якості. Однак ми продаємо його за невисокою ціною, оскільки розуміємо, що серед наших споживачів є люди із низьким доходом, а ми б хотіли, щоб і вони змогли спробувати наші напої. Тому ми нині диференціюємо наші напої: найдешевша група – це фруктові аперитиви, найдорожча – лікери. Аби вивести їх у середню цінову категорію, ми декорували пляшку, нанесли матування, етикетку на пляшку. Пляшка стала помітнішою, більше асоціюється з європейськими брендами, завдяки цьому збільшилися продажі, хоча вартість напою зросла.

Остання та найцікавіша група напоїв – наливки. Їх, за словами пані Студінської, в Україні не робить ніхто: «Існують фруктові та ягідні настоянки, різноманітні настоянки, фарбована горілка, але не наливки, тим паче, не такі, як наші. У складі наших наливок – натуральні коньяк та сік, вино високої якості. Саме тому наш напій дорожчий, ніж усі зазначені». Про популярність наливок «Салюте» свідчить той факт, що їх, як зазначила Галина Яківна, торік почали підробляти. Для того, аби надалі вберегтися від таких проявів фанатизму шанувальників наливок «Салюте», у компанії розробили новий дизайн пляшок цього напою: етикетка – невіддільний елемент пляшки – виконана з традиційними українськими мотивами та сюжетами.

«Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров’ю» – гасло, яке коригує норми споживання алкоголю українцями. Свою лепту у цю боротьбу внесла і компанія «Салюте», продаючи свою продукцію під лозунгом «За культуру споживання7 алкогольних напоїв!» Як стверджує Галина Яківна, «Салюте» прагне, щоб люди розуміли, що таке отримувати задоволення від вживання алкоголю, що таке випити, та не напитися: «Я завжди у наших покупців питаю: «Чи ви коли-небудь бачили, щоб вермут чи лікер пили з горлечка пляшки?» Та ніколи в житті! Пиво, вино, горілку – так. Саме тому ми вибрали такий лозунг, і де б я не виступала з доповіддю, я на цьому акцентую. Ми боремося не лише за прибуток, а й за культуру споживання алкогольних напоїв. Важливо, щоб люди розуміли, що у них є діти і будуть внуки. Потрібно, щоб люди алкоголь не сприймали як на всі 100% негативну річ».

 

Христина ДРОГОМИРЕЦЬКА

Теги та ключові фрази
ціна салюте, вино salute, вино salute каталог, салюте вермут, salute kbrth, salute вино, SALUTE НАПОЇ, salute вино с персиком, вермут адаманти, amaretto solute


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
 Реклама: | Рекламное агенство и BTL - на сайте, индивидуальный подход. . сборный груз из китая
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.