Наказ «Про затвердження Вимог щодо ввезення...
Українські сировари відзначають, що до проблеми...
96% ягідних насаджень в 2018 році були закладені завдяки...
Негативна тенденція у внутрішньому виробництві...
Компанія SESVANDERHAVE (Бельгія), головний виробник насіння...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Що надійно захищає і підкреслює переваги ковбас і м’ясних делікатесів та подовжує терміни їх зберіганні? Це бар’єрні термозбіжні пакети для запаковування під вакуумом АМІВАК МВ.
Сучасне пакування для продуктів харчування багатофункціональне, високотехнологічне й не тільки чудово виконує властиві їй функції, а й продає товар не гірше, а часом і краще за професійного продавця.
Слід зазначити, що в країнах Західної Європи й Америки майже усі м’ясні продукти продають запакованими. Це логічо, адже незапаковані продукти псуються протягом терміну разів у 10 швидше порівняно із запакованими. Позитивний досвід пакування переймають й українські виробники, про що свідчить стрімке зростання запакованої продукції. Особливо це актуально для м’ясних виробів делікатесної групи. Для таких продуктів вакуумне пакування збільшує терміни реалізації, дає можливість розширити географію поставок тощо.
Головними «ворогами» м’яса та продуктів з нього є кисень та мікроорганізми, зокрема, аеробні. Окисні процеси і, відповідно, розвиток аеробної мікрофлори призводять до зміни кольору продукту, втрати товарного вигляду та подальшого псування. Таким чином, будь-який вироблений м’ясний продукт потребує захисту від згаданих факторів. Якщо при виробництві емульгованих ковбасних виробів оболонка виконує захисну функцію, то у випадку кускових і м’язевих виробів цю функцію виконуватиме вакуумний пакет. Він повинен мати ті самі бар’єрні властивості, що й оболонка, добре і щільно облягати продукт після вакуумування.
Матеріал, з якого виготовлений пакет, повинен мати достатній ступінь термічної усадки, що досягається шляхом короткочасного занурення упакованого продукту в гарячу воду. Термоусаджування дає можливість згладити складки і нерівності, що утворяться після вакуумування, при цьому оптимальний ступінь термоусадки пакета повинен становити від 25 до 45%.
Використання бар’єрного пакета при пакуванні м’ясної продукції дає можливість збільшити терміни зберігання і реалізації продукції, що дає можливість більш оперативно і якісно планувати збут.
Крім того, вакуумне пакування дає можливість здійснювати торгівлю під власною торговельною маркою або брендом. Логотип, нанесений на пакет усуває можливість підробки або імітації, а також робить товар «впізнаваним» на прилавках магазинів. Розвиток торгівлі через супермаркети і гіпермаркети також диктує свої вимоги до вигляду і якості товару, у першу чергу, м’ясного. Він повинний бути порційно розрізаний і упакований. Якщо цього не зробило підприємством-постачальник перефасування здійснюють на торговельному підприємстві, що не завжди бажано. Упакований під визначеною торговельною маркою продукт викликає більшу довіру у покупця.
Більшість великих і середніх м’ясопереробних підприємств уже
давно освоїли виробництво м’ясної продукції у вакуумному пакуванні, повною
мірою усвідомивши усі одержувані при цьому переваги. З огляду на це, компанія
«Атлантис-Пак» розробила пакети АМІВАК, які призначені для
вакуумного упакування ковбас і м’ясних делікатесів, птиці, риби, сирів та інших
продуктів харчування і напівфабрикатів із них цілим шматком чи порізаним на
порції. Пакети виробляють двох типів: ТВП (термоусадний пакет для
вакуумного пакування з підвищеною міцністю) і МВ (термоусадний вакуумний пакет з
коефіцієнтом усадки не менше 40%). Мінімальна ширина пакетів
Завдяки новітній технології виробницва та викорстанню найкращої сировини пакети АМІВАК стійкі до проколів, мають високу бар’єрність, мінімальні втрати при зберіганні, хорошу термоусадку, прозорі, без хлорвмісних речовин, еластичні. Пакети АМІВАК ідеально надаються для пакування продуктів не тільки під вакуумом, а й у модифікованому газовому середовищі.
Пакети АМІВАК дають виробникам м'ясних делікатесів можливість випускати конкурентоспроможну продукцію з чудовим зовнішнім виглядом і збільшеними термінами придатності.
Сучасне пластикове пакування розвивається дуже динамічно і відповідно до цього постійно удосконалюють функції, форму пакетів. Попит на АМІВАК постійно збільшується. Регулярні постачання здійснюють у Білорусію, Грузію, Вірменію, Казахстан. З 2005 року її регулярно постачають у Німеччину, Великобританію, Іспанію, Польщу, Словаччину, Чехію, Болгарію, Грецію, Ізраїль, США, Еквадор і Венесуелу.
Підготувала Мар’яна ШУСТИК
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/03/2019
|
146
|
30/07/2015
|
86
|