Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4684
29.06.2010р. |
Пропонуємо увесь «харчовий» холод»

Майже усі галузі харчової промисловості використовують обладнання та установки компанії «Остров», підприємці експлуатують його з метою збільшити та покращити асортимент та якість продукції, аби споживачі щоразу відчували – економіка розвивається. Відтак, для молочарів незамінними є «молочні» установки для охолодження молока на молочно-товарних фермах, первинної обробки, пастеризації, стерилізації, заквашування та сквашування, сушіння та охолодження, дозрівання, зберігання готової продукції, а також промислове кондиціонування для технологічних, виробничих залів, експедицій та транспортних коридорів. Таке обладнання експлуатують на понад 70 молочних підприємствах України та країн СНД.
М’ясників неабияк цікавлять установки для приймання та підготовки сировини, її зберігання, охолодження, заморожування, соління та копчення ковбасних виробів, для формування, дозрівання, осідання та сушіння ковбас, зберігання готової продукції та промислове кондиціонування. На сьогодні понад 500 м’ясопереробних підприємств СНД вже використовують такі установки. Аби риба, яка в Україні така цінна та рідкісна, не зіпсулася, а у найкращому вигляді та з відмінними органолептичними властивостями потрапила до споживача, «рибники» використовують обладнання для первинної обробки сировини, її зберігання, відмочування, сушіння, в’ялення, копчення, охолоджування, заморожування та зберігання готової продукції.
Виробництво в Україні найрізноманітніших сортів сиру (голландського, швейцарського, французького тощо) нині активно розвивається, нарощує потужності, тим самим українці привчаються до європейської культури споживання смачних та оригінальних його видів. У цьому виробникам сиру допомагає обладнання для первинної обробки сировини, її пастеризації, згортання молока, отримання сирної маси, соління, сушіння, дозрівання та зберігання готової продукції.
Хоча сезон масового поїдання морозива уже минає, виробники його зараз вдосконалюють технологічні виробничі лінії, аби наступного сезону приємно здивувати любителів морозива та роздрібну торгівлю цікавим асортиментом та якістю холодних ласощів. Відтак, у пригоді їм стають установки для приготування суміші, пастеризації, дозрівання, зберігання, фризерування, гартування та зберігання продукції.
Вважають, що найкращим часом для пивування є літо. І хоч воно вже минуло, та розпочався новий сезон футбольної Ліги чемпіонів, яку важко уявити без келиха доброго хмільного напою, випитого під акомпонемент співів та вигуків справжніх фанатів футболу. Тож не дивно, що пивовари нині акцентують на якісному обладнанні для отримання сусла після варіння, підтримання температурних режимів дріжджових та бродильних ємностей, забезпечення холодом пастеризаторів пива, додаткових теплообмінних апаратів тощо.
Аби фрукти та овочі не втрачали свого натурального свіжого вигляду при зберіганні, а при переробці – корисних речовин та вітамінів, на спеціалізованих підприємствах використовують установки для охолодження при прийманні сировини, її зберігання, заморожування, консервації, зберігання готової продукції тощо. Шоколадні, желейні, карамельні та інші кондитерські ласощі часто є такими смачними завдяки техніці, яку використовують на виробництві, зокрема обладнанню для підготування сировини, приготування напівфабрикатів, дефростації, формування продукції, її охолодження, замороження, зберігання тощо.

Якісний та безпечний холод – запорука прогресу. Принаймні, в умовах постійного зростання продуктового асортиментного ряду та примхливих побажань споживачів без добротного холодильного обладнання не обійтися. Для кваліфікованих спеціалістів компанії «Остров» – будь-які вимоги часу та споживачів – своєрідний виклик, адже для них неможливого немає. В українському представництві компанії «Остров» працює кілька філій, зокрема у Києві, де виробляють і деяке холодильне обладнання. Про те, як розвивається компанія «Остров», чим тішить підприємців та чого від неї можна чекати під час виставки «Інпродмаш/Упаковка 2008», газеті розповів Ігор Мигаль, керівник відділу розвитку та реклами компанії «Остров» в Україні

 – Ігорю Миколайовичу, розкажіть, будь ласка, про історію створення компанії «Острів» та про українське представництво зокрема.

 – Компанія «Острів» в Україні працює понад 10 років. Торік ми святкували наше 10-ліття. На сьогодні в Україні компанія представлена філіями у Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та у Криму. Оскільки з 1997 року економіка України починає свій повільний шлях нагору, а в країні з’являються перші виробничі ланцюжки, приватний бізнес набирає обертів, – на ринку обладнання виникає попит. У той час керівництво компанії «Остров» у рамках політики розвитку прийняло рішення про заснування в Україні філіалу компанії – «Острів-Харків». Заснований він вихідцями із аерокосмічної галузі спільно з колегами з НПО «Енергія» та працівниками Харківського авіаційного інституту. Компанія розпочинала свою діяльність як дистриб’ютор складників та деталей для холодильних систем та установок, маючи на меті створити ринок обладнання, який відповідатиме новим економічним умовам та вимогам. Незабаром в Україні виникла потреба не лише в холодильному обладнанні, але і в правильній та грамотній його інсталяції та вживленні виробничих циклів. Тим паче, що у той час на ринку колишнього СРСР холодильного обладнання майже не було, а галузь розвалювалася.

– Пане Ігорю, розкажіть, будь ласка, для яких галузей харчової промисловості ви пропонуєте установки.

– Працюємо ми, як правило, у харчовій та переробній промисловості. Пропонуємо промислове холодильне обладанання, як-от, холодильні агрегати для систем безпосереднього охолодження, установки охолодження рідини (чилери), системи охолодження рідин, установки та обладнання для охолодження води з виробленням льоду, насосні установки, аміачні агрегати та установки, теплообмінне обладнання; системи кондиціонування повітря, тобто осушувачі повітря, стаціонарні системи кондиціонування повітря, промислові та транспортні кондиціонери; системи забезпечення холодом.

Окрім того, ми також постачаємо обладнання, проектуємо його, здійснюємо попередні підрядні роботи на об’єктах, беремо на себе обов’язки генпідрядника, здійснюємо монтажні роботи та сервісне обслуговування. Часто доводиться працювати з великими закордонними компаніями, які виходять на ринок і починають щось будувати. Але через віддаленість від материнської компанії питання сервісу та монтажу вони покладають на нас. Так ми рятуємо одне одного.

– Наскільки широкий асортиментний ряд пропонуєте харчовикам?

– Із промислового обладнання ми закриваємо майже всю гаму. Основні потреби харчової промисловості, які ми забезпечуємо, – установки для заморожування сировини, зберігання її та готового продукту при середніх та низьких температурах, промислове кондиціонування різноманітних цехів, споруд, також пропонуємо технології, як-от систему охолодження рідини, льодоакумулятори.

– Чи виникають у вас проблеми у співпраці з проектними інститутами?

З проектними інститутами у нас доволі цікава форма співпраці. Технічний потенціал компанії нам дає змогу забути про проектні інститути, та обов‘язкова виробнича необхідність  зводить нас за одним столом.  Тим паче, коли йдеться про великий об’єкт, як-от будування чи реконструкція комбінату. Є проектні інститути, які добре обізнані зі спраоюі, працюють з сучасними технологіями та з сучасним обладнанням. Та їх мало, вони перевантажені роботою, ці люди дуже ціняться на ринку і працюють по 48 годин на добу. Окрім того, є багато «контор», які тихенько працюють на незрозумілих роботах, але вони – легітимний орган, який надає дозволи. Саме тому інколи доводиться домовлятися по-іншому: «Хлопці, ви не будете втручатися із власними рішеннями 30-річної давності, а ми надамо вам повністю готовий проект для підпису». Так ми знаходимо один одного як замовники.

– Оскільки «Харчовик» з осені починає тісніше працювати із молочарами, розкажіть, будь ласка, які установки ви пропонуєте цим підприємцям.

– Молочні підприємства України, Росії та низки країн СНД працюють на наших системах охолодження рідин (зокрема, для молока). Їх використовують або у пунктах приймання молока, або на етапі його зберігання чи переробки. Також молочарі використовують льодоакумулятори нашого виробництва. Ця установка дає змогу зменшити навантаження на обладнання та згладжувати піки потужності під час приймання молока. Ідея установки така: двигун на невеликій потужності працює добу і наморожує великий бак із льодовою сумішшю, а під час приймання молока, коли потрібно використовувати великі потужності, ця теплова необхідність знімається завдяки таненню льоду у цьому баку. Це доволі цікава машина. Актуальним для молочних підприємств є технологічне кондиціонування для цехів та складів, де функціонує система зберігання продукції із різноманітними температурними режимами – нульовими, плюсовими чи від’ємними. Також ми пропонуємо камери для зберігання продукції при низьких температурах.

У кожній галузі промисловості є багато нюансів. При роботі з клієнтами ми намагаємося працювати за загальними правилами – у них повинен бути свій технолог, який поставить нам завдання як виробникам холоду. Це не означає, що ми не повинні знати технології, – звісно, ми щось підкажемо з власного досвіду, але найперше ми повинні відповідати за роботу свого обладнання. Наш головний інженер порівнює і технології, і обладнання. Адже коли обладнання зроблене і поставлене, але не працює, виникають різні питання. Наприклад, замовник захотів заморожувати 200 кгпельменів, а має 500 кг. І він вирішив: «А давайте їх всіх заморозимо у камері одночасно!» Звичайно, це можна зробити, але за більший відрізок часу і якість цих пельменів буде жахлива, оскільки вони розпливуться та втратять, як мінімум, товарний вигляд. У нас для таких замовників одна порада: «Хлопці, якщо вам потрібне обладанання на 500 кг пельменів, ми вам його поставимо, але воно коштує дорожче». Це потрібно розуміти.

Розмовляла Христина ДРОГОМИРЕЦЬКА


Теги та ключові фрази
холод в харчовій промисловості, застосування холоду в харчовий промисловості, застосування холоду в харчовий промисловости, застосування холоду в харчовій промисловості, використання холода в харчовій промисловості, як використовується холод для зберігання харчової продукції, "ігор мигаль", потрібен харчовий технолог, кондиціонер на виробництві пива, Аміачні без насосні системи охолодження


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.