Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...
Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Вступ до СОТ матиме для багатьох галузей економіки України помірковано позитивні наслідки, які позначаться на середньо- і довгостроковій перспективі, так вважають експерти українських інвестиційних компаній.
Майже всі провідні українські фахівці, серед галузей, що найбільше потерпатимуть від вступу України до СОТ, називають харчову промисловість та сільське господарство. За для підвищення конкурентоспроможності в цих галузях, вітчизняним підприємцям необхідно стимулювати розвиток свого виробництва шляхом реконструкції та модернізації, і зокрема молокопереробні виробництва, для яких компанія «Логрус» пропонує високотехнологічне обладнання.
Про напрями роботи компанії „Логрус” розповідає директор Ігор Красиловець.
– Компанію було створено у 2002 році. Співпрацюємо з найвідомішими європейськими виробниками обладнання для харчової промисловості. Основний напрям діяльності – „інжиніринг” в сфері виробництва продуктів харчування та напоїв. Акцент робимо на молочний напрям, соки та напої, хоча останнім часом також приділяємо багато уваги й олієжировому сектору – пропонуємо обладнання для виробництва майонезів, кетчупів, соусів тощо. Розвиваємо напрям як технологічного обладнання, так і фасувально-пакувального.
Всі працівники компанії «Логрус» достатньо мобільні. За необхідності приїзджаємо на об’єкти для проведення аудиту технічного стану підприємства для того, щоб потім зробити максимально адаптовану пропозицію.
За час нашої діяльності реалізовано понад 20 різних проектів – від маленьких до великих.
– Яке саме обладнання ви пропонуєте для молочників?
Ми пропонуємо широкий спектр обладнання – від насосів для складних у застосуванні продуктів до комплектних ліній розливу та фасовки з подовженим строком споживання. Можемо також запропонувати, наприклад, лінію холодного асептичного розливу молока та молочних продуктів у пластикову (PET або HDPE) пляшку із терміном зберігання від 90 днів до 1 року виробництва компанії SERAC (Франція).
Пропонуємо clean та ultra-clean лінії виробництва компанії NOVA (Франція) для фасування йогуртів, десертів, мусів тощо в сформовані стаканчики. Таке високотехнологічне обладнання встановлено на „Лакталіс–Україна” у Миколаєві, на ньому впускається вся продукція торгових марок „Білосвіт” та “Президент”.
Не один рік співпрацюємо ми з французькою компанією ERCA-Formseal(Франція), яка виробляє лінії термоформування, наповнення та закупорювання пластикових стаканчиків (технологія FFS) у трьох гігієнічних стандартах: clean, ultra-clean та aseptic. Переваги таких ліній у тому, що вони виконують повний цикл операцій в одній машині: формуються із рулона пластика стаканчики, наповнюються, закупорюються та етикетуються. Таке обладнання встановлено на Харківському молочному комбінаті компанії „Вімм Білль Данн”. В таких стаканчиках випускають сирки торгової марки „Чудо”. Продуктивність подібних ліній починається від 5 тис. стаканчиків на годину, тобто суттєвий інтерес вони становлять для компаній, які вже давно спеціалізуються на виробництві йогуртів, десертів та сирків у пластикових стаканчиках, а також для тих, хто планує налагодити виробництва вершків для кави.
У технологічному напрямі працюємо з польською компанією „Монт-Інокс”, яка якісно і ефективно реалізовує проекти з реконструкції приймального відділення, апаратних цехів та встановлення станцій мийки СІП за помірну ціну. Саме зараз на молочному ринку України це обладнання має неабиякий попит.
Ще один наш партнер – компанія РСМ (Франція) - європейський лідер у виробництві насосів, що ефективно та обережно транспортують такі продукти, як йогурти та десерти зі шматочками фруктів, не руйнуючи їх структуру. Іновацією компанії РСМ є Dosymix – міксер для змішування йогурту зі шматочками фруктів, який забезпечує рівномірний розподіл фруктів по всьому обсягу йогурта.
Продукція компанії PCM заслуговує на довіру: в цьому напрямі вона працює вже близько 100 років, і має досвід не лише харчовій, а й у хімічній та фармацевтичній галузях.
Під час спеціалізованої виставки “INPRODMASH & UPAKOVKA2008” на стенді А26 компанії «Логрус» будуть присутні представники європейських виробників високотехнологічного обладнання. Тож сподіваюся, що молочникам буде цікаво поспілкуватись з ними, ознайомитися з обладнанням європейської якості і, в разі потреби, його придбати.
– Скажіть, будь ласка, на які підприємства розраховане ваше обладнання?
– Лінії для розливу чи фасування, здебільшого розраховані на середні та великі підприємства. Частину обладнання представляємо і для малих підприємств, зокрема насоси від компанії PCM, які можуть працювати і на невеликих підприємствах. Отож, пропонуємо різноманітне обладнання – всі виробники знайдуть для свого підприємства і цікаве, і актуальне.
- Наскільки конкурентним є цей сегмент ринку?
- Будь-який ринок є конкурентний, а в Україні зараз немає монополістів, зокрема на ринку обладнання для молочних підприємств. Тому для нас, як і для всіх підприємців роботи доволі. Як правило маємо справу з високотехнологічним сегментом і не прагнемо робити бізнес завдяки великим обсягам, а реалізовуємо якісні проекти, які потребують багато часу та чимало коштів.
А ринок молочного обладнання не тільки не насичений, – він ще й достатньо не структурований. Тож якщо є бажаючі прийти та випробувати свої сили на ринку інжинірингу, ми будемо дуже раді. Завжди приємно мати конкурента з цікавими новими рішеннями, а не просто знати недоліки наявних конкурентів і відповідати на всі питання наших потенційних покупців відносно вже представленого обладнання.
– Які ваші плани на майбутнє стосовно сегменту молочного ринку?
– Ми, як і вся країна, розвиваємося і надалі розвиватимемося. Йдемо в ногу з часом, розширюємо асортимент представленої продукції, чим допомагаємо українським молокозаводам бути на рівні європейських колег-виробників. Адже рано чи пізно, нашу державу таки очікує глобальне відкриття ринку, і якщо наші вітчизняні виробники молочної продукції не будуть готові до цього в найближчій перспективі, то, на жаль, у них невеселі перспективи.
Галина ФІНА
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Від проекту до здавання під ключ
Серед підприємств, здатних якісно виконати весь комплекс робіт – від проектування до здавання під ключ як невеличких забійних пунктів, переробних цехів, так і потужних м’ясокомбінатів, чільне місце посідає «Консорціум «Кентавр».
Український ринок обладнання для аналізу молока представлений переважно продукцією закордонного виробництва. У нас її пропонують або дочірні підприємства, або компанії-представники чи дистриб’ютори. Для порівняння різновидів, функцій та можливостей аналізаторів молока проведено короткий огляд цього обладнання на українському ринку.
08/04/2022
|
254
|
08/04/2022
|
248
|