Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...
Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...
Наша команда прийняла рішення про проведення...
11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Дедалі ширший асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів, уподобання споживачами продукції певного виробництва змушує виробничі підприємства постійно вдосконалювати техніку й технологію, оскільки від цього залежить виготовлення якісного та конкурентного продукту. Завдання нелегке, оскільки зумовлене багатьма факторами і фінансовими можливостями підприємства.
Незалежно від поставленої мети – розширення асортименту виготовленої продукції чи організації нового виробництва, модернізації устаткування чи придбання нового обладнання – підхід має бути комплексним, у тому числі щодо вибору постачальника обладнання. Зараз на українському ринку пропозицій хлібобулочного та кондитерського обладнання як вітчизняного, так і закордонного виробництва більше ніж достатньо. Кожна з компаній працює у певній ціновій ніші, пропонуючи відповідний асортимент обладнання. Своєю чергою, вітчизняні виробники хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів також зорієнтовані на певний сегмент обладнання залежно від своїх можливостей.
З-посеред цього розмаїття пропозицій, чільне місце посідає фірма BDFGroup. На українському ринку ця компанія з цілковито іноземним капіталом працює понад 10 років і постачає хлібопекарське та кондитерське обладнання французького, а також іспанського й італійського виробництва. До речі, спочатку власники «Груп БДФ» ввійшли на наш ринок як виробники хлібобулочної продукції, відкривши в Києві першу французьку пекарню, яка працює й дотепер.
– Будучи дилерами багатьох європейських виробників – говорить комерційний директор «Груп БДФ» Олександр Балака, – ми постачаємо обладнання без посередників відповідно до потреб замовника. До того ж обізнаність керівництва BDFGroupз європейським ринком дає їм змогу вибирати бренди, в яких співвідношення ціна/якість продукції є оптимальним. На українському ринку наша фірма працює в середній і вище середньої ціновій ніші, посідаючи, так би мовити, золоту середину між дорогим і дешевим сегментами хлібопекарського та кондитерського обладнання.
Асортимент пропонованого обладнання дуже широкий – від міні-пекарень до великих хлібокомбінатів, кондитерських підприємств і популярних останнім часом так званих «гарячих точок» (невеликі кіоски з випікання круасанів, пиріжків тощо). Фірма пропонує професійні, високого ґатунку машини таких виробників, як Berto (тістоміси), Daub (ділильники-округлювачі), Hengel (камери і шафи шокового замороження, камери і шафи ферментації), Sitep (охолоджувачі води), Sofinor(хліборізки, дека для випічки), Subal(формувальні машини, ділителі об’ємні), Teknostamap (тісторозкачувальні машини, планетарні міксери), Vitella (гідравлічні ділильники) та багатьох інших. Так, за словами комерційного директора, лінії Backtech є гарним рішенням для виготовлення якісних і, водночас, недорогих хлібобулочних виробів. Придбавши цю лінію з широким асортиментом формувальних заготовок, виробник отримає оптимальне співвідношення продуктивності й площі, яку займає обладнання.
Специфіка роботи «Груп БДФ», як і багатьох інших торговельних компаній, полягає в тому, що фірма крім постачання, надає комплексне технічне обслуговування пекарського та кондитерського обладнання.
– Усе залежить від виду замовлення, – відзначає О. Балака. – До кожного клієнта ми завжди підходимо індивідуально незалежно від обсягів. Ми можемо постачати як окремі одиниці машин для вдосконалення або доповнення вже діючого обладнання, модернізувати устаткування, так і встановити повну технологічну лінію – від просіювання борошна, замішування тіста до отримання готових виробів. Для нас найважливіше: обслужити замовника на найвищому рівні – поставити необхідне обладнання, надати технологічну і технічну підтримку так, щоб клієнт знову звернувся до нас. Тому перед купівлею я завжди пропоную побачити, оцінити переваги та послухати відгуки про вже встановлене обладнання і лише після цього приймати рішення. Наголошую, що задля злагодженості технологічного процесу виробництва доцільніше придбати лінію чи цех від одного постачальника. Комплекс послуг «під ключ» від однієї компанії завжди економічно вигідніший, ніж купівля обладнання в різних виробників. А персоналу підприємства в такому разі простіше вивчити особливості експлуатації, обслуговування машин певного виробництва.
Експертна думка
За словами Олександра Балаки, останніми роками в хлібобулочній та кондитерській галузях відбулися великі якісні зрушення. Незважаючи на постійне регулювання цін на хліб і хлібобулочні вироби за одночасного зростання вартості борошна та паливно-енергетичних ресурсів. Власне, задля підвищення рентабельності виробництва, деякі хлібозаводи, зокрема ті, які випускають соціальні сорти хліба, розширюють асортимент продукції, випускаючи дорогі сорти, інші переорієнтувалися на виробництво кондитерських виробів. Багато заводів встановили пекарні малої потужності, що дало змогу швидко змінювати асортимент виробів відповідно до попиту споживачів.
Проте кількість вкладених у хлібобулочну та кондитерську галузі інвестицій рік у рік зростає. Ця тенденція триватиме й надалі. Підприємства почали більше вкладати коштів у сучасні, технологічні машини, які дають змогу випускати якісну і, що важливо, безпечну продукцію. Як зауважив О. Балака, нині більшість виробників, здебільшого, надають перевагу закордонному обладнанню, хоча зараз вже можна придбати тістоміси, тістоділильники українського виробництва за європейськими стандартами.
Певна річ, кондитерська галузь порівняно з хлібопекарською розвивається значно мобільніше, що позначається на ринку обладнання. Якщо кондитери мають широку мережу збуту, виготовляють якісну продукцію, то, відповідно, щоразу розширюють свої можливості, купуючи нові машини. Тимчасом, хлібопекарське обладнання дещо консервативніше навіть через те, в хлібопекарстві не так часто з’являються новинки. За словами комерційного директора «Груп БДФ» Олександра Балаки, нині, крім іншого, одним з перспективних напрямів фірма вважає встановлення магазинчиків у кожному районі міста, де завжди можна буде придбати свіжий хліб.
Доведено: що менше часу витрачається на замішування тіста, то більше клейковини (один з показників борошна), що позначається на якості кінцевого виробу. Це означає, що можна використовувати якісні інгредієнти, а тістомісильна машина може їх зіпсувати, і тісто не матиме відповідної форми.
Стефанія Шибунько
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
12/10/2020
|
919
|
25/03/2019
|
1334
|
10/05/2017
|
1080
|
30/07/2015
|
883
|