Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
Останні новини
Останні новини
Імпорт ковбасних виробів в Україні скоротився майже на 30%
27.02.2014р.

Українському виробнику ковбас цього року вдалося...

В Івано-Франківську люди вийшли на «м’ясний майдан»
27.02.2014р.

Вчора до виконавчого комітету Івано-Франківської...

У РФ заговорили про припинення поставок українських продуктів
25.02.2014р.

У Росії готуються до можливого припинення поставок...

Ціни на сою в Україні продовжують рости
24.02.2014р.

Дана тенденція обумовлена, насамперед , обмеженою...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

1520
03.10.2007р. |
«Боема» оберігає вітаміни

Плодоовочевий ринок в Україні розвивається активно, але не стабільно: за сезон можна розбагатіти, а за рік – збанкрутувати. Можна поспівчувати тим, хто у 2005 році заінвестував в оновлення старих і закладку нових консервних заводів, а цього року через перевиробництво буде змушений зупинити ледь не половину виробничих потужностей.

Натомість, не втратили ті, хто вклав у заморожування: вже третій рік поспіль зростають продажі «вітамінів в упаковці» – свіжозаморожених ягід, овочів та фруктів. Отож, головне для переробника – ухопити примхливу птаху «тенденцію» за хвоста.

Як і в інших підгалузях харчової індустрії, у плодоовочевому секторі неможливо виготовити продукцію стабільної якості без застосування високотехнологічного обладнання. Ще в 2002 році італійська компанія Boema, що виготовляє обладнання для первинної та вторинної переробки плодоовочевої сировини, відкрила представництво у Києві – фірму «Боема-Україна», яка безпосередньо не продає обладнання, а має консультативну місію – напрацьовувати зв’язки з переобниками та потенційними інвесторами, інформувати про новинки. Загалом, Boema має 17 представництв по всьому світі. Науспішніше вони працюють у Європі.

За словами генерального директора «Боема-Україна» Олега Іванини, упродовж останніх років плодоовочевий ринок в Україні помітно видозмінився: переробники таки почали замінювати «радянське» обладнання на технологічніше, на ринку з’явилося багато нових продуктів і смаків, стала запотребувана упаковка для овочів та фруктів. І споживач до цього готовий! „Найпотужніше нині розвивається заморожування овочів, фруктів, ягідта виробництво картоплі фрі, – розповідає Олег Іванина.– Ринок дуже довго очікував на реакцію покупця: купуватиме чи ні? Тепер вже зрозуміло, що заморожування дуже перспективне, і є багато охочих інвестувати в цей напрям. От наприклад, зараз ми працюємо над двома великими проектами, уточнюємо останні пункти контракту”.

На жаль, поки що темпи технічного оновлення досить невисокі. „Досі виділяється мало коштів на купівлю нового обладнання, а якісний продукт можна виробити лише на якісному обладнанні, – відзначає генеральний директор „Боема-Україна”. – Тому ми уклали рамкову угоду з лізинговою компанією, яка допомагає нам надавати покупцям обладнання в лізинг за найнижчими відсотковими ставками”.

Оскільки ринок розвивається, то й постачальників на ньому стає дедалі більше. Чим краще обладнання „Боеми” від пропозиції конкурентів? Пан Іванина переконаний, що велике значення мають технічні нюанси: італійці пропонують більш ощадні та найсучасніші технології обробки, які максимально зберігають корисні властивості плодів та фруктів. Boemaпропонує на українському ринку неперевершений технічний сервіс обладнання, а також можливість поступової модернізації технологічного обладнання з метою досягнення високого рівня якості готової продукції, адже лише якісним продуктом можливо завоювати прихильність покупців. 

Постачальникам устаткування відомі проблеми переробників. А основна з них – дефіцит якісної сировини. „Нині всі фруктові сади, овочеві фермерські господарства перебувають у дуже незадовільному стані, – розповідає Олег Іванина, – тому життєво необхідним для галузі є інвестування у переробні підприємства – тоді фермери почнуть вирощувати те, що потрібно переробнику. А український переробник, навпаки, часто змушений купувати те, що дають. На жаль, поки що держава не запропонувала адекватної програми для розвитку агросектору саме в сегменті плодоовочівництва, для фермерів немає жодних преференцій. Поки що інвестують лише приватники – серед них і російські, і західні фірми, але переважно – вітчизняні”.

Чи зміняться умови роботи постачальників, коли Україна вступить в СОТ? „Для нас це не міняє абсолютно нічого, – відзначає Олег Миколаєвич – А от для наших клієнтів, які працюють на високоякісному, сертифікованому обладнанні не лише відкриється європейський ринок, але й виросте конкурентноздатність вітчизняної продукції високого гатунку, адже покупець буде “розбещений” високими стандартами імпортної продукції та не захоче купувати неякісне тільки тому, що воно відчизняне.Навіть якість сировини не настільки важлива, як дотримання технологічних рекомендацій, які ми надаємо не лише фактичним, а й потенційним покупцям. Інакше ми б не працювали!”

Уляна Чуба

 

 

Теги та ключові фрази
боема, b контакті, Ринок свіжозамороженої продукції, b контакти
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
 Реклама: |
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.