Рівень експортних цін на соняшникову олію з України...
Виробництво казеїну в Україні знову стає більш...
Українські аграрії продовжують збирання пізніх...
В Україні зросло виробництво дитячого харчування....
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Природно, що на ринку хлібобулочних та кондитерських виробів умови диктують великі хлібопекарні комбінати. Та все ж значний відсоток його займають малі пекарні чи цехи, де випікають смачний хліб, запашні булочки і солодке печиво. Особливо популярними нині є міні-пекарні, що працюють в мережі супермаркетів та інших торгових точок.
КомпаніяITO–постачальник італійського хлібопекарного обладнання – вже не один рік працює на українському ринку і чітко знає усі передумови створення успішного бізнесу в малих хлібопекарнях. Про них розповів начальник бюро маркетингу компанії ITOОлексій Балясний.
– Які види обладнання використовують при організації міні-пекарні?
– Обладнання, яке необхідне для організації міні-пекарні, умовно можна поділити на такі види:
– обладнання для виготовлення тіста (борошнопросіювач, охолоджувач, дозатор води, тістоміс, ваги);
– обладнання для виготовлення заготовок майбутніх виробів (виробничі столи, ножі, різаки і форми, тісторозкатки, кремо- і фаршонаповнювачі, машини для виготовлення кремів та інших начинок, стелажі або візки для зберігання і транспортування заготовок);
– обладнання для випікання (подові, конвекційні або ротаційні печі залежно від бажаної продуктивності та виду виробів, камери вистоювання);
– холодильне обладнання.
Однак у багатьох випадках на початковій стадії розвитку підприємства замовник купує обладнання поступово: спершу тістоміс, розроблюваний стіл і піч, а решту обладнання докуповує з підвищенням доходів підприємства.
Наша компанія надає гарантію від 1 до 2 років, залежно від виду обладнання. Також у нас є своя технічна служба, яка встановлює, налагоджує і запускає обладнання, навчає персонал, а також здійснює гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Щодо нюансів при виборі обладнання, то краще купувати весь комплекс обладнання в одного продавця: по-перше, роблячи велику покупку, можна вимагати вигідну знижку, по-друге, ви отримуєте комплексне обслуговування одної технологічної служби (це можна порівняти з обслуговуванням одного сімейного лікаря). Треба враховувати також те, що налагодженням технологічного процесу з боку продавця займається не консиліум конкурентів, а одна особа (обладнання однієї фірми-виробника поєднується краще), а тривале обслуговування з одним постачальників обладнання обертається численними пільгами. У виборі обладнання необхідно особливу увагу треба приділити якості складання і комплектуючим (це можна зробити і на виставках), компетентності персоналу фірми. Важливими також є відгуки підприємців, які придбали таке обладнання.
– Чим можна пояснити зараз тенденцію до спорудження міні-пекарень за межами виробничого цеху?
– Однією з основних причин є поява міні- і супермаркетів або їх мережі, де разом з хлібобулочною продукцією хлібзаводів стали продавати вироби дрібних пекарень.
– На яких об’єктах застосовуються міні-пекарні?
– Переважно в міні- і супермаркетах, рідше – в їдальнях великих заводів і фабрик.
– Які переваги дає організація міні-пекарень?
– Міні-пекарні мають багато переваг. Це, насамперед, мала площа приміщення, можливість швидкої зміни асортименту продукції залежно від кон’юнктури, завжди свіжа випічка, можливість регулювати кількість виробів конкретного виду залежно від потреб певного дня і навіть години (суто економічний ефект), візуальний ефект – коли піч встановлена у торговому залі і вироби випікаються на очах у покупців (для багатьох це схоже виставу), знову ж таки, запах свіжої здоби в супермаркеті кращий від усілякої візуальної реклами.
– Які цикли виробництва можуть застосовуватися за межами виробничого цеху?
– Здебільшого, це випічка. В торговому залі встановлено одну або декілька печей і персонал у гарному корпоративному одязі готує випічку на очах у покупців. Решту ж виробництва зосереджено у сусідньому приміщенні або в іншому місці; тоді заготовки постачають у вигляді напівфабрикатів. Зрештою, є супермаркети, де через панорамне, шумоізоляційне скло можна спостерігати за усім процесом виробництва.
Підготувала Ярина Гук
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
11/09/2014
|
180
|
26/08/2014
|
360
|
10/06/2014
|
166
|