Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4607
19.07.2007р. |
Гарний холод – гарна горілка!

Що б там не казали, зараз багатьом доводиться працювати більше та важче, ніж, зазвичай,жаль, за це тепер не дають прапорів з золотими китицями та профілями видатних діячів. 

Але можна пофантазувати, чиї профілі зараз могли би бути на такому прапорі.

Безумовно, тепер це повинні бути видатні вчені, чиї відкриття найбільше вплинули на життя сучасних людей.

Першими мені спадають на думку Ілля Мечніков та Дмитро Менделєєв. Про головне відкриття Іллі Мечнікова краще розповісти в газеті для фахівців-сексологів. Харчовику ж важливіше постійно згадувати Дмитра Менделєєва.

Вивчаючи водно-спиртові, суміші Менделєєв розробив гідратну теорію розчинів за допомогою якої пояснив та кількісно виразив хіміко-фізичні процеси, що виникають при виготовленні розчинів. Вперше було обґрунтовано виділення тепла при змішуванні етилового спирту та води.

Для сучасного виробництва обов’язковим є охолодження горілки на двох стадіях технологічного процесу – під час змішування та перед фільтрацією.

У першому випадку спирт, призначений для виготовлення горілки, подається у сортувальну ємність через пластинчастий теплообмінний апарат, в якому він охолоджується до +14С.

Потім у ємність подають воду. У процесі змішування відбувається безперервна циркуляція водно-спиртового розчину через той же пластинчастий теплообмінний апарат. При цьому температуру розчину поступово знижують до +15С.

Перед фільтрацією горілку охолоджують аналогічним чином. На фільтрацію горілка надходить через пластинчастий теплообмінник, де її охолоджують. Оптимальною вважається температура +16С.

Принципова схема організації процесу охолодження в обох випадках однакова.

    Циркуляційний насос подає холодоносій (як правило, це – прісна вода чи розчин пропіленгліколю) на пластинчастий теплообмінник, де, власне, і відбувається охолодження горілки. Підтримують температуру горілки на виході за допомогою регулювання кількості холодоносія, що надходить до теплообмінника триходовим клапаном, привід якого отримує сигнал від датчика температури горілки.

            Холодоносій, який відібрав зайве тепло від горілки, потрапляє на випарник системи охолодження рідини. Там він, своєю чергою, охолоджується і знов подається насосом на теплообмінник.

            Компанія «Острів» – один з європейських лідерів у виробництві обладнання для охолодження рідини, який пропонує свої новітні розробки підприємствам горілчаної промисловості.


Система охолодження рідини «Острів» на гвинтових компресорах Bitzer


Насосний агрегат «Острів»

 

            З нашим обладнанням, та нашим досвідом Вам не страшні конкуренти. Бо хто ж відмовиться від чарки обробленої холодом кришталево чистої горілки?!

 

директор ТОВ «Острів-Одеса»
Віталій Чашко

Теги та ключові фрази
охолодження горілки, фільтрація горілки, охолодження горілки, пластинчастий теплообмінник, схема виготовлення горілок, фільтрація горілок, принципова схема виробництва горілок, чашко виталий, температура змішування води та спирту для горілки, фото перепілок
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.