Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Дегустационний конкурс WorldFood Ukraine 2017.
24.03.2017р.

Подача заявок до 1 сентября 2017

На продовольчих ринках подорожчали банани
24.03.2017р.

В період з 16 по 23 березня на продовольчих ринках...

Через дешеву турецьку продукцію українські помідори не користуються попитом
23.03.2017р.

Тепличні господарства України тільки розпочали...

Україна експортувала 32,1 млн тонн зерна
23.03.2017р.

Станом на 22 березня з початку 2016/2017 маркетингового...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2906
19.06.2007р. |
Славомір Подгайний: «Там, де легко долаються кордони – співпраця найцікавіша»

 Польська фірма «Бюро ТТМ» розпочала свою діяльність в 1989 році, надаючи підприємцям консультаційні та проектні послуги. Нині – це одна з найпотужніших проектних контор, що виготовляє технологічні лінії та міні-заводи для малих та середніх підприємств плодоовочевого сектору.

Засновник фірми – інженер Славомір Подгайний, який донині є натхненником розвитку нових напрямів винахідницької роботи. Використовуючи новітні технологічні досягнення та ноу-хау, інженери фірми проектують унікальне устаткування для плодоовочевого виробництва. Обладнанням „Бюро ТТМ” оснащені відомі фірми у Польщі, як-от ROLESKI – найбільший польський виробник гірчиці та кетчупів, у Литві – VESIGAта Kedainiu Konservu Fabrikas – потужні фірми з виробництва кетчупів та майонезів. Співпрацює „Бюро ТТМ” також з відомими фірмами плодоовочевого напряму AGROPRODUKT i PARUS.

Засновники підприємства з самого початку визначили спеціалізацію продукції – вони виробляють обладнання для малих та середніх підприємств плодоовочевої переробки. Тож нині виробник кетчупу, майонезу, гірчиці чи подібного продукту може не лише купити потрібний йому агрегат, а й отримати фахову консультацію та технічний супровід. Директор фірми Славомір Подгайний відзначає, що на пропонованому обладнанні можна виробляти свіжовідтиснутий морквяний сік, низько пастеризовані фруктові соки, овочеві соки та напої, почищені овочі тривалого зберігання, сирі овочі, салати, помідорний концентрат, пастеризовані і консервовані пюре з фруктів та овочів, кондитерські начинки, консервовані гриби, квашену капусту, харчові концентрати та безліч інших подібних продуктів. Протягом свого існування фірма не раз ризикувала грішми, розробляючи нове устаткування для незнайомого споживачам продукту. Іноді ці експерименти були невдалими, але в більшості випадків інженерам вдавалося сконструювати принципово новий агрегат, і, відповідно, впровадити на ринок новий продукт.

Міжнародний авторитет „Бюро ТТМ” підтверджує велика кількість замовників з-поза меж Польщі – Німеччини, Румунії, Росії, Латвії, Литви, Естонії тощо. Якість агрегатів польського виробника можуть підтвердити  й українські виробники, зокрема „Волиньхолдінг” (ТМ „Торчин-продукт”).

„Попри те, що наша фірма має широкий асортимент продукції, не на кожному ринку легко знаходити клієнтів – відзначає Славомір Подгайний. – Наприклад, ми досі маловідомі в Україні. Гадаю, це наслідок браку інформації про нас. А повний портфель замовлень поки що не дає змоги ширше зайнятися рекламою чи заснувати представництво”.

Багато клієнтів фірма має у Прибалтиці  – а це сфера сильних впливів європейської інтеграції, динамічних господарських перетворень, потужної модернізації харчового виробництва. „Там, де легко долаються кордони чи є легкий доступ до капіталу, співпраця є найцікавішою – відзначає пан Славомір, – процес європейської інтеграції посилив сприятливі умови для розвитку малих та середніх підприємств. Ми це відчули по зростанню складності замовлень. Бо ж декілька років тому продаж малої лінії для розливу вважався великим замовлення, а нині ми легко оснащуємо великі підприємства”.

Цікавою є позиція керівництва щодо промоції фірми: „Бюро ТТМ” принципово не посилює рекламну кампанію і завдяки цьому „утримує рівновагу між можливостями, очікуваннями реалізації та темпами здобування нових клієнтів”.

Як розповів пан Подгайний, після вступу до Євросоюзу у Польщі дуже посилилися вимоги до безпеки харчування. Кожен, хто виробляє продукти харчування, особливу увагу мусить приділяти модернізації підприємства і обов’язково впровадити систему НАСРР. Тому проектне „Бюро ТТМ” щороку отримує дедалі більше замовлень на нове обладнання чи на цілі технологічні лінії, які виготовляються з урахуванням нових вимог. Крім того, інженери постійно шукають нові можливості осучаснення продукції та збільшення асортименту. Тож тим виробникам, які планують оновлювати виробництво, варто звернутися до „Бюро ТТМ” – там проаналізують стан підприємства, складуть проект впорядкування технічного складу та осучаснення продукції, виготовлять потрібні агрегати, змонтують їх та запустять, допоможуть у впровадженні системи НАССР та, зрештою, просто дадуть добру пораду.

Зі свого досвіду Славомір Подгайний радить українським підприємствам готуватися до європейських вимог вже зараз, систематично піднімаючи рівень якості продукції. Адже раніше чи пізніше це доведеться робити – особливо потенційним експортерам. Звичайно, впроваджувати системи якості та безпеки продукції – дорого, та ще більше коштів витратять ті, хто чекатиме „до останнього”. Наприклад, для польських підприємців доволі важким і „дорогим” періодом став час, коли озвучили вимогу перейти на європейські стандарти за короткий час.

Як вже згадувалося, продукція „Бюро ТТМ” корисна, головним чином, середнім та малим переробниками, але досвід та кваліфікація дає змогу фахівцям виконувати замовлення потужних заводів. До прикладу, торік інженери „Бюро ТТМ” виготовили нову модель автоматично керованої мікроскопної 12-головкової дозувальної лінії для напіврідких і пастоподібних продуктів проектною потужністю 6000 доз на годину, призначену для пакування майонезів у банки місткістю 0,5 л. Практика засвідчила, що рівень пакування може сягати 8640 доз на годину.

Український ринок дуже цікавить поляків, адже плодоовочеве виробництво тут розвивається швидкими темпами. Славомір Подгайний відзначає: „Є всі підстави сподіватися на добру роботу з українськими підприємствами, тож нині ми шукатимемо партнерів, яких зацікавлять знання і досвід фірми „ТТМ”, що базується на практиці і контактах з замовниками, для яких Бюро виконало низку найрізноманітніших проектів –  від рецептурно-технологічних напрацювань з використанням найновіших наукових здобутків до проектів з впровадження системи НАССР. Ми переконані, що маємо багато цікавих пропозицій для українських фірм – адже ефективність нашої 17-річної роботи підтверджена не лише титулом „Лідера Підприємництва Бжезінського Повіту” (2006 р.), а й сотнями виготовлених машин та обладнання, десятками зреалізованих проектів, опрацьованих рецептур та технологій”.

Роздинкою співпраці з „Бюро ТТМ” є унікальність обладнання – агрегатом, який інженери виготовлять для вас, більше не зможе скористатися ніхто. „Ми просто не маємо серійної продукції, – стверджує Славомір Подгайний. – Всі наші роботи здійснюються на разове замовлення. Ми виготовили обладнання, яке потрібно було пронести крізь двері шириною 82 см. Інший замовник вимагав, щоб агрегат можна було встановити у приміщенні висотою 272 см. Ще один замовник потребував машини, потужність якої мала бути вдвічі вищою, ніж експлуатована, і розміри, не більші від своєї „попередниці” – щоб вміститися в малому цеху”.

Попри свій солідний досвід „Бюро ТТМ” не працює в царині наукових розробок. Хоча цікаво, що, володіючи невеликою, простою лабораторною базою,інженери запроваджуютьу виробництво власні напрацювання – часто цілком новаторські. Деякі рішення виникають як суто концептуальні напрацювання –їхпереважно успішно реалізовують, впроваджуючи у виробництво. Тож успіхи „Бюро ТТМ” – це результат великого досвіду, дослідів, корисних висновків з невдалих експериментів. „Перед початком складної роботи ми завжди аналізуємо, чи це нам під силу, – відзначає Славомір Подгайний, – але якщо беремося за роботу, це означає, що вдалося знайти вирішення проблеми”.

 

Уляна Чуба

 

Теги та ключові фрази
виготовлення кетчупу торчин, міні агрегат по консервуванні, виготовлення майонезу торчин продукт, олійний завод майола с ставчани, хортица завод в россии, проблеми ринку кетчупу, маркетингові дослідження ринку кетчупів, формы для пасхи купить киев, ковбаса в домашніх умовах, ринок кетчупу, майонезу, гірчиці в Україні


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
29.02.2016р.

Надійне зберігання продукції

Холодильні та морозильні камери зібрані із сендвіч-панелей на сьогоднішній день експлуатуються майже на кожному підприємстві яке використовує холод. Це пов`язано з легкістю та мобільністю монтажу, чудовими експлуатаційними характеристиками та естетичним виглядом.

04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.


При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.