Змінилося місце проведення головних виставок...
«INPRODMASH & UPAKOVKA’2014»
5 вересня 2014р. відбудеться 6-а практична конференція...
Українські виноградарські господарства і...
Підприємства галузі птахівництва України...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Вже вдруге київський виставковий „Експоцентр України” зібрав еліту плодоовочевого бізнесу на 2-ій Міжнародній конференції „Овочі та фрукти України: ринок нових можливостей”, яка відбулась 5-7 грудня 2005 року. Організаторами представницьких заходів – конференції та виставки, виступили журнал „Агроогляд: овочі та фрукти” (видавець АПК-Інформ), НК „Експоцентр-України” та Проект аграрного маркетингу.
Плодоовочевий бізнес України розвивається швидкими темпами, і його обсяги вже в 2005 році на 56% перевищили обсяги зернового ринку. Саме плодоовочева галузь стала найбільш привабливою для інвестиційних вливань з боку українських та іноземних компаній. Проведення такого заходу мало на меті згуртувати усіх учасників плодоовочевого бізнесу – від фермера до гуртовика та супермаркету для спільних обговорень, презентацій на ексклюзивні теми серед найбільш авторитетних професіоналів цього бізнесу, а також привернути увагу до цікавого та перспективного ринку сільського господарства України.
Високий інтерес до плодоовочевого бізнесу України підтверджується й тим, що для участі у конференції зареєструвалось понад 400 професіоналів цього сектору з 16 країн світу. Якщо в першій конференції, яка відбулась у 2004 році, брало участь 25 представників іноземних компаній, то в цьому році їх кількість збільшилась втричі. Можна сміливо стверджувати, що в конференції брали участь фактично всі основні гравці українського ринку овочів та фруктів, розмір якого, в цінах виробників, експерти Проекту аграрного маркетину оцінюють в 14,8 млрд. грн. (2005 рік).
За словами Роберта Лі, директора Проекту аграрного маркетингу, проведення такого заходу створює унікальну можливість отримати цінну інформацію з перших рук, познайомитись з найбільш відомими виробниками, переробниками та трейдерами овочів та фруктів України та інших країн, а також віднайти для себе нові ринки збуту продукції.
Конференція, поєднана з виставкою, створює численні можливості для того, щоб не лише довідатися про нові технології та тенденції в плодоовочевому бізнесі, але й побачити їх наочно на експозиції, а також поспілкуватись з компаніями-постачальниками цих технологій.
Активну участь у конференції взяли такі компанії, як BMA Nederland, Fruit Service S.N.C. Italy, Rusbana Engineering, „Агріматко”, „Петруцалек”, „Агро-Захід”, „ТЕРРА”, „Дунапак Україна”, „Нова пак”, „Старпласт”, „Южана”, Інститут овочівництва та баштанництва УААН та ін.
Спонсорами конференції виступили: генеральний спонсор – міжнародний постачальник МТР і техніки для овочівництва компанія „Агріматко Україна”, спонсори – найбільший плодоовочевий ринок України „Шувар”, постачальник обладнання для післяврожайної обробки і упаковання плодоовочевої продукції російська компанія „Русбана Інжиніринг”, українська гуртова компанія „Франко-Термінал” та українська компанія з голландськими інвестиціями „Ольвіта” – лідер серед виробників овочів та фруктів глибокого заморожування та свіжих упакованих салатів України.
Основними проблемами плодоовочевого бізнесу України, на думку аналітиків Проекту аграрного маркетингу, є слабка інфраструктура плодоовочевого ринку, який потребує потужностей для зберігання та дистрибуції свіжих овочів та фруктів, і практично повна відсутність державної підтримки. Українські виробники овочів, особливо виробники фруктів та ягід, потребують довготермінових кредитів. Ще однією проблемою сектору є складна процедура реєстрації нових сучасних сортів та гібридів овочевих, плодових та ягідних культур, яка займає до 3 років.
Згідно з оцінками організаторів, серед учасників конференції було не менше 130 найбільш успішних виробників овочів та фруктів з України, які загалом обробляють понад 10 тис. га плодоовочевої продукції. В конференції взяло участь близько 100 представників компаній, які займаються гуртовою торгівлею овочами і фруктами, представники найбільших мереж супермаркетів, основні переробними, постачальники обладнання для виробництва, зберігання, обробки і переробки овочів та фруктів, а також інші компанії плодоовочевого сектору.
Оксана Сворик
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
Приватному виноробу для благородних напоїв
Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.
Фрукти й овочі сонячної Македонії
Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.
21/08/2014
|
148
|
21/08/2014
|
180
|
20/08/2014
|
233
|