Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3921
31.05.2007р. |
Гармонізація смаку і вигляду, або Для чого потрібні стабілізаційні системи
Сметана має бути густою, сирок – пухким, морозиво – багатим на смак – так любить пересічний українець. Наблизити продукт до досконалості можуть стабілізаційні системи – суміші, компоненти яких взаємодіючи, надають бажаних якостей. Чому стабілізаційна система – це вигідно, як зробити фруктову начинку термостабільною та чим немодифікований лецитин ліпший від модифікованого, розповіли представники ДП „Еколан” – директор Світлана Коваленко та технолог Ольга Мальцева.

– Світлано Миколаївно, наскільки великими є обсяги продажів стабілізаційних систем?

– Нині попит залишається доволі високим. Цю продукцію ми пропонуємо вже третій рік, і багато виробників постійно з нами працюють. Крім того, ми одні з перших запропонували виробникам новинку – стабілізаційні системи для термостабільних начинок на фруктовій основі. Той, хто обере таку систему, може бути певним, що начинка не підгорить, волога з нього не перейде у тісто, не витече на деко і навіть не зіпсується у теплому місці, наприклад, влітку на продуктовому ринку. Навіть кондитери, які, зазвичай, доволі консервативні у виборі інгредієнтів і потребують багато часу, щоб звикнути до нового вигляду йструктури начинки, оцінили нові можливості.

А загалом ми орієнтуємося на молочну та кондитерську галузі виробництва. Наша продукція стане при нагоді тим, хто виготовляє морозиво, кисломолочні продукти, сирки, йогурти, печиво, шоколад, крекери та багато іншого.

– Що ж нового ви пропонуєте виробникам цього року?

– Цього рокуми почали завозити емульгатори та лецитини. Результати попереднього вивчення ринку засвідчили потребу в таких інгредієнтах, попит і надалі зростатиме.

Зараз ми перебуваємо на етапі випробовування продукції. Адже будь-яка нова сировина перед впровадженням у виробництво має пройти декілька етапівлабораторних та промислових випробувань. Промислові дослідження ми вже завершуємо, тож невдовзі почнемо продавати.

Чи виникають якісь проблеми з впровадженням новинок?

– Навіть якщо продукція сертифікована і є продуктом відомого виробника, вона потребує адаптації до наших технологій, вітчизняного обладнання і сировини. Такі, начебто, незначні показники, як жорсткість води чи район закупівлі молока – впливатимуть на смак і якість кінцевого продукту. Ми не є простими продавцями, які пропонують асортимент продукції за звичайним переліком цін, а займаємося активним продажем – проводимо випробування так званого „другого етапу”, коли спеціаліст нашої компанії разом із технологом на підприємстві, пристосовують наші емульгатори чи стабілізаційні системи до конкретного виробництва, згідно з особливостями технологічного процесу.

Ольга Мальцева, технолог:

– Хочу додати, що у листопаді ми успішно взяли участь у виставці «Весь світ харчування» і, як і в попередні роки,  представили там стабілізаційні системи ТМ Pectacon виробництва голландської компанії Acatris. ДП „Еколан” є офіційним дистриб’ютором компанії Acatris  з 2002 року. Цього ж року ми презентували на виставці емульгатори та лецитини іспанської компанії LASЕNOR. Вся продукція компанії LASENOR виробляється згідно з програмою ISO 9001:2000. Більш того, компанія є однією з небагатьох, що має можливість підтверджувати генно немодифікований статус своїх стандартизованих та гідролізованих соєвих лецитинів незалежними сертифікатами CERTID. Звичайно, досі повністю не доведено, що модифіковані продукти можуть впливати на здоров’я людини. Та все ж у Європі ті виробники, що використовують модифіковану сировину, пишуть про це на упаковці. Український же покупець позбавлений „права знати”, бо досі немає закону, який повністю регулював би використання такої продукції. Чи дорожчий цей  негенномодифікований лецитин? Так, звичайно, бо сировина для його виробництва вирощена в районах, де виключена можливість застосування генної інженерії, і компанія не використовує жодних технологій фільтрації генетично змінених молекул білку при виготовленні самого лецитину.  З досвіду видно, що вибір немодифікованої продукції залежить не від потужності виробника, а, радше, від політики компанії. Є виробники, що позиціонують свою продукцію, як природну. Та якщо компанія експортує в Європу, то просто змушена відповідати європейським нормативам та не використовувати генномодифіковану сировину.

Всі партнери нашої компанії  - відомі виробники, з потужним досвідом, сертифікованою продукцією та виробництвами, які продають свої інгредієнти не лише в країни Центральної та Східної Європи, а й по всьому світу. Ми не лише постачаємо, а й навчаємо виробників правильно впроваджувати  та адаптувати європейські «ноу-хау».

Розмовляла Уляна Чуба


Теги та ключові фрази
Стабілізаційні системи для сметани, стабілізаційна система це, +Pectacon молоко, стабілізаційна система, стабілізаційна система wt, эколан ингредиенты учредители, Для чого потрібна професія кондитер, навіщо потрібна професія кондитер, эколан ингредиенты светлана коваленко, світлана коваленко еколан


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку



   



Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.