Сьогодні виробниками харчової промисловості...
Третього вересня до України з візитом прибула...
Напередодні осені надія сироварів на поліпшення...
Третя декада серпня порадувала свинарів 2% підйомом...
За 7 місяців 2018 року в Україні виробництво...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
В харчовій промисловості, в тому числі й у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів широко використовується вагове обладнання. Можна виділити такі напрямки використання вагового обладнання, як виробничі технологічні лінії, розрахунок запасів сировини та готової продукції, а також фасування продукції.
У технологічних лініях відбувається змішування різноманітних компонентів, причому завжди передбачається підтримування заданого складу суміші, визначеного рецептурою.
Вагові автоматичні дозатори ДВУ-1, ДВУ-3 і ДВП-ЗУХ фірми „ТОКОМ” призначені для заміни об’ємних барабанних живильник тістозмішувальних машин неперервної дії. Принцип дії усіх цих дозаторів полягає у тому, що борошно висипається невеликими порціями (від 0,4 до 3 кг), частота розвантаження при цьому вираховується, виходячи з того, скільки продукції потрібно виготовити. Завдяки тому, що вага кожної дози, яка вивантажується, вимірюється тензометричною ваговою системою, ведеться облік сумарної ваги з похибкою не більше ± 0,5 %. Межі продуктивності від 1,6-8 до 5-25 кг/ хв., залежно від модифікації дозатора. Дозатори можна також включити в АСУ технологічної лінії.
Для порційних тістозмішувальних машин фірма „ТОКОМ” пропонує дозатори типу ДВП-30 або ДВП-50 для формування дози борошна від 20 до 100 кг. Дозатори є сучасними електронними пристроями і забезпечують як дозування, так і розрахунок сумарної ваги продукту, а також працюють у складі АСУ.
У багатьох випадках придбання нової техніки стримується браком фінансування. Спеціалісти фірми „ТОКОМ” розробили комплекти модернізації дозаторів та ваг. Затрати зменшуються вдвічі порівняно з вартістю придбання нового обладнання та проведення демонтажних/ монтажних робіт.
Розрахунок запасів сировини галузі ведеться по вазі. При цьому використовується або розрахунок приходу і витрат сировини, або безпосередньо зважування запасів, або комбінація цих методів.
Якщо борошно перевантажується з одного бункера в інший або подається в лінію з великою продуктивністю (до 7,2 т/год.), то можна використовувати розрахункові вагові автоматичні дозатори типу ДВП-30У або ДВП-50У з похибкою не більше ± 0,1 %.
Зважування ваги сировини безпосередньо в бункері відбувається з допомогою комплекту обладнання – устаткування вагового тензометричного – УВТ. Виробництво УВТ, а також роботи зі встановлення, налагодження, атестації ваг пропонуються багатьма організаціями, а також фірмою „ТОКОМ”.
Фасування готової продукції – це формування заданої вагової дози, яке супроводжується зазвичай пакуванням.
Для дрібного фасування дозами від 30 до 1000 г в готову тару чи пакети, формовані з рулону полімерної плівки, фірма „ТОКОМ” пропонує дозатори серії ДВА-1, ДВА-1/2, ДВА-1/3, напівавтоматичні фасувальні установки в готову тару ДВП-2, ДВП-3, ДВП-6, ДВС-6, а також напівавтоматичні та автоматичні машини НАП-1, МАПА-1.
Фасування в ящики та іншу готову тару вагою від 5 до 20 кг зазвичай здійснюється вручну або на звичайній платформній вазі. Водночас, таке фасування здійснюється з використанням автоматичного дозування. Основна проблема, яку слід вирішити, – вибір живильника під заданий продукт. Якщо це сипкий або порошковий продукт, то можна використати серійні дозатори ДВП-6, ДВС-6, ДВП-30, ДВС-30, ДВП-50, ДВС-50. Деякі продукти (цукерки, печиво тощо) не можна відсікати заслінкою, тому слід подавати їх стрічковим живильником.Переважно такийживильникнаявний в технологічній лінії, і проблема виникає в керуванні рухом транспортера, суміщеним зі зважувальним пристроєм. Такі дозатори можуть бути розроблені на основі серійних комплектів модернізації, які випускає „ТОКОМ”. Їх можна також використовувати для вагового дозування рідких продуктів.
Отже, для вирішення багатьох завдань зважування і вагового дозування, які постають на хлібопекарських та кондитерських виробництвах, є можливість використовувати сучасне електронне обладнання фірми „ТОКОМ” – нове, серійне та розроблене на замовлення.
Надано компанією „ТОКОМ”
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Кондитерська фабрика «Харківчанка», «Харківська бісквітна фабрика», «Симферопольська кондитерська фабрика», «Херсонська кондитерська фабрика», «Запорізька кондитерська фабрика», кондитерські компанії «Глорія» (м. Луганськ) та «Криолит-Днепр» (м. Дніпропетровськ), «Хлібозавод «Салтівський» (м. Харків), «Добропільський комбінат хлібобулочних виробів» (м. Добропілля), кондитерські компанії «Лісова казка», «Слава» (м. Харків), «Віва» (м. Луцьк), «Виробничо-торгова компанія «Лукас» (м. Кременчук) вибрали обладнання компанії «Система-Производство».
«Ремдеталь»: постійний діалог з клієнтом
Вже понад десять років гвинтові насоси марки «НВ» виробництва фірми «Ремдеталь» успішно експлуатують підприємства України та інших країн. Сфера їх використання досить широка – від харчової до будівельної промисловості, від кондитерського до косметичного виробництва. Насоси перекачують рослинні олії, овочеві пюре, шоколад, хлібну закваску, мед, згущене молоко, різноманітні глазурі, мелясу, патоку, а також шпаклівку, шампуні, зубну пасту та багато інших речовин різної густини.
10/09/2018
|
353
|
03/09/2018
|
114
|
27/02/2018
|
99
|
27/02/2018
|
57
|