24 мая 2017 года состоится 17-я Всеукраинская...
16 травня 2017 р. у м. Львові відбудеться VІІ міжнародна...
За підсумками січня-квітня 2017 року Україна...
У 2010-2011 роках в Україні засівали маком лише 250 га. І...
Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?
Мало тішити виробника якісною та надійною продукцією. Його треба ще й дивувати чимось новим та переконливо необхідним. Одеське підприємство „Ніка Пласт” – одне з провідних підприємств, що спеціалізуються на виробництві поліетиленової тари, розробило новинку – пакувальний асептичний мішок для тривалого зберігання консервної продукції, про яку розповів Костянтин Олександрович, начальник відділу зі спаювання і виробництва асептичного мішка ВКФ „Ніка Пласт”.
– Що ви пропонуєте нині на ринку упаковки?
– Виробничо-комерційна фірма „Ніка Пласт” працює на українському ринку вже з липня 1997 року. Ми виробляємо поліетиленову плівку з поліетилену високого та низького тиску. Це доволі різноманітна упаковка: термоусадна, будівельна, фасувальна, мішки-вкладки різних розмірів тощо. Сьогодні ми пропонуємо новинку – так званий асептичний мішок для тривалого консервування овочів та фруктів. Виробництво таких мішків є перспективним напрямом роботи нашої фірми.
– У чому полягає особливість новинки?
– Ми вирішили займатися виготовленням такого продукту з тієї простої причини, що ніхто в Україні такого не виготовляє. Усі консервні заводи, на яких працює відповідне устаткування для асептичного розливу продукції, закуповують асептичні мішки в Європі (Німеччина, Голландія). Ми вирішили налагодити виробництво асептичних мішків тут, в Україні.
Ми розробили відповідні технічні умови на цю продукцію. Звичайно, це дещо перейнятий від іноземців досвід, але асептичний пакет в Україні вже є. Він складається з тришарової плівки з алюмінієвою ламінованою фольгою. Плівка має високі бар’єрні властивості, низьку проникність кисню і водяної пари, завдяки чому продукт може зберігатися до 1,5 року за відповідних умов зберігання.
Є різні способи дезінфекційної обробки мішка для зберігання продуктів в асептичних умовах. Ми зупинилися на опроміненні пакета гамма-променями.
Під час технологічного виготовлення мішок потрапляє на пришвидшувач і дезінфікується гамма-опроміненням. Таким чином знищуються усі бактерії всередині нього, завдяки чому продукти можуть зберігатися протягом тривалого терміну.
– Скільки часу новинка перебуває на ринку, і чи мав змогу споживач випробувати її?
– Ми опанували виробництво асептичного мішка недавно. Минулого сезону встигли роздати пробні партії таких мішків. У цьому сезоні вже продаємо їх і маємо значні замовлення.
Скажімо, в сезон збирання помідорів продукцію засолюють, консервують, виготовляють томатну пасту. Залишки урожаю консервують, переважно, у 200-літрові асептичні мішки і чекають до зими. У такий спосіб у несезонний період є змога випускати продукцію із літніх урожайних запасів.
Постачання поліетиленової упаковки ПКФ „Ніка Пласт” налагоджено по всій Україні. Добре працюємо із Запорізькою, Київською, Черкаською, Чернігівською, Миколаївською, Одеською областями.
Оксана Сворик
Врізка:
Серед основних видів продукції „Ніка Пласт”:
– плівка поліетиленова термоусадна для групової упаковки пляшок, банок тощо;
– плівка поліетиленова парникова світлостабілізована, будівельна;
– мішки поліетиленові будь-яких розмірів (під засолювання, заморожування, упаковку тощо) з логотипом замовника;
– пакети поліетиленові (майка, банан, фасування);
– мішки поліетиленові асептичні чотиришарові;
–вторинна гранула тощо.
Додати до закладок | Підписатись | Версія для друку |
«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.
Особливості виробництва ковбас
Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.
25/04/2017
|
158
|
06/03/2017
|
120
|