Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 






Останні новини
Останні новини
Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець
23.12.2019р.

Українським фермерам необхідно робити кроки в...

Україна експортувала половину врожаю полуниці до ЄС
23.12.2019р.

У 2019 році на ринок ЄС Україна експортувала половину...

«Альфа-хліб» і «Semix»: тандем професіоналізму та стабільної якості
23.12.2019р.

19 листопада у Львові вітчизняна компанії...

Географія продажів псевдом’яса розширюється
18.12.2019р.

Найбільш продаваний бургер з рослинним замінником...

Французьких рестораторів зобов’яжуть надавати дані про походження м’яса
18.12.2019р.

Французькі споживачі стали більш прискіпливими до...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

10196
29.05.2007р. |
Продукт для інших продуктів пропонує київський виробник солодових екстрактів

«Оболонь» і «Росинка», «Світоч» і «АВК», «Ензим» і «Просто добрий хліб», «Марс» і «Київхліб» – підприємства цих та багатьох інших відомих торгових марок є клієнтами Київського заводу солодових екстрактів. Це єдине спеціалізоване підприємство в Україні з випуску солодових екстрактів. Упродовж останніх 40 років завод, що має понад столітню історію, випускає більше 20 видів високоякісних солодових екстрактів, призначених для молочної, пивоварної, безалкогольної, хлібопекарської, кондитерської та інших галузей промисловості.

Солодові екстракти – це натуральні продукти, виготовлені з пророслих зерен злакових  культур (солоду): ячменю, жита, вівса, пшениці, кукурудзи й ін. Випускаються у вигляді сиропоподібної рідини від світло- до темнокоричневого кольору із вмістом сухих речовин не менш 70%–73%, а також у вигляді дрібнодисперсного порошку (не менш 95% сухих речовин), мають приємний кисло-солодкий смак і характерний солодовий аромат.

Продукція заводу солодових екстрактів є джерелом таких цінних і життєвоважливих як вуглеводи, амінокислоти, вітаміни, мікро- і тамікроелементи.

Назва екстракту

Застосування

Мета використання

ЯСЕ-1

Виробництво дитячих молочних сумішей, сирних десертів, морозива, спортивного, дієтичного харчування, батончиків “Марс”, хлібопекарських дріжджів тощо

Збагачення вуглеводами, вітамінами, амінокислотами, мінеральними речовинами.

ЯСЕ-2, ЕПС

Хлібопекарська і кондитерська промисловість: хлібобулочні вироби, продукти екструзійної технології (сухі сніданки, кранчі, мюслі), крекери, печиво, заморожене тісто; як компонент наповнювачів і начинок у кондитерських виробах.

Скорочення технологічного процесу, поліпшення смакових якостей, збагачення вуглеводами і натуральними ферментами.

ЕПС, ЯСЕ-3, ЯСЕ-4,

ЯСЭ-5

Виробництво пшеничного, світлих і темних сортів пива на великих пивзаводах і пивзаводах малої потужності, заміна карамельного і паленого солодів при виробництві високосортного пива.

Заміна ячмінного солоду, збільшення потужності, розширення асортименту, одержання необхідного смаку, аромату і кольору.

ЯСЕ-6, ЕКН №1, ЕКН №2, ЕКН №3

У безалкогольній промисловості: приготування квасу і хлібних напоїв методом купажування з наступним розливом у пляшки.

Досягнення широкого спектру смаку, аромату і кольору.

Підкислювачі хлібопекарські серії “Ефективний” № 1,2

Виробництво житніх і житньо-пшеничних, пшеничних сортів хліба.

Можливість перейти на однофазний спосіб приготування хліба.

Запобігання розвитку “картопляної хвороби”.

ЖСЕ-1, ЖСЕ-2, ЖСЕ-3, ЖСЕ-4, ЖСЕ-5

Виробництво житніх і житньопшеничних сортів хліба, пряників, печива.

Інтенсифікація технологічного процесу, підвищення газоутворення в тісті, поліпшення схожості, аромату, кольору. Збільшення терміну зберігання готових виробів.

ККС – концентрат квасного сусла

Основна сировина для приготування хлібного квасу методом шумування, а також у виробництві житньо-пшеничних сортів хліба.

Покращення смаку, аромату, кольору.

КМК-концентрат Московського квасу

Приготування хлібного квасу як у домашніх, так і у виробничих умовах.

Покращення смаку, аромату, кольору.

Полісолодові екстракти («Золоті зерна», «Надія», бад «Вітекс»)

Продукти профілактичного і лікувально-дієтичного харчування

Загальне зміцнення організму, регулювання обміну речовин, підвищення вмісту гемоглобіну в крові.

Застосувують солодові екстракти, зокрема, у хлібопекарській і кондитерській промисловості. Вони інтенсифікують технологічний процес, поліпшують схожість аромату, колір і продовжують термін зберігання хлібобулочних виробів. Застосування солодових екстрактів позитивно впливає на біохімічні та мікробіологічні процеси, підвищує газоутворення в тісті.

Ячмінно-солодові екстракти (ЯСЕ-1, ЯСЕ-2, ЯСЕ-5) продукти, приготовлені з ячмінного солоду, пшениці або ячменю згідно з ТУ У 18.193-94. Мають високу біологічну активність,високий вміст амінокислот, вуглеводів, мінеральних речовин. Як компонент начинки (фруктової, горіхової, макової) і наповнювача з дозуванням 2–10%, вони частково замінюють цукор і патоку, збагачують готові вироби вітамінами, вуглеводами, мінеральними речовинами і фітогормонами натурального походження.

У виробництві пшеничного хліба, виробів із дріжджового тіста дозування ЯСЕ складає, як правило, 1–5% від маси борошна. Дріжджове тісто для дрібної випічки завдяки ячмінно-солодовим екстрактам має ліпшу консистенцію, що визначає кінцевий об'ємний вихід виробу. Крім того, смакові й ароматичні якості готового виробу зберігаються досить довго.

Ще однією перевагою цільового застосування ЯСЕ в кількості 1до 5% від маси борошна є уникнення передчасного черствіння хлібобулочних виробів, виготовлених із замороженого тіста. Класичним використанням солодових екстрактів у кількості від 0,5 – 2.5% від маси борошна є борошняні кондитерські вироби тривалого збереження – пряники, печиво крекер, рулети тощо. ЯСЕ сприяє еластичності та м'якості тіста за рахунок вуглеводів натурального походження, що містяться в ньому. Це забезпечує продовження терміну придатності хлібобулочних і кондитерських виробів тривалого зберігання, а також поліпшує смакову гаму випічки.

Житньо-солодові екстракти (ЖСЕ-5)– продукти приготовлені із суміші житніх солодів і жита згідно з ТУ У 18.193-94. Високий вміст натуральних ароматичних, барвних і смакових речовин в екстракті значно поліпшує якість хлібобулочних виробів. Житньо-солодові екстракти мають високу біологічну активність, високий вміст вуглеводів, амінокислот, мінералів та інших життєво необхідних живильних речовин.

ЖСЕ-5 використовують у виробництві житньо-пшеничних, житніх, заварних, делікатесних, дієтичних сортів хліба і хлібобулочних виробів, борошняних кондитерських виробів. ДодаванняЖСЕ-5 у тісто в кількості 1 – 9% від маси борошна інтенсифікує спиртове шумування, скорочує час залишкової ферментації тістових заготовок, збільшує об'єм тіста, підсилює золотаво-коричневий колір кірки, продовжує термін придатності готових виробів. Структура пористості м'якушки стає добре розвинутою. Вироби мають приємний житній аромат і гарний смак.

Хлібопекарські підкислювачі серії «Ефективний» №1 і №2 це рідина від коричневого до темно-коричневого кольору із вмістом сухих речовин не менш 20%, з вираженим кислотним запахом і кислотністю не менш 200 см3 розчину гідроокису натрію концентрацією 1.0 моль/дм3 на 100 г продукту. «Ефективний» №1 рекомендується застосовувати в кількості 2 – 5% від маси борошна у виробництві житніх і житньо-пшеничних сортів хліба за прискореною технологією. Його застосування дає можливість відмовитися від складного і тривалого процесу виведення  житніх заквасок і перейти на однофазний спосіб приготування хліба. При цьому випечений хліб за якістю не поступається тому, що зроблений за класичною технологією. Підкислювач «Ефективний» №2використовується для запобігання розвитку картопляної хвороби пшеничного хліба.

Усі продукти, що випускає завод, сертифіковані й відповідають діючим стандартам та технічним умовам. Продукція відвантажується в різному упакуванні:

- поліетиленові цебра – 13-14 кг;

- поліетиленові цебра – 25 кг;

- металеві барабани – 250 кг;

- поліетиленові каністри – 10 кг.

Можливе відвантаження продуктів у тарі покупця (призначеної для харчових продуктів), включаючи автоцистерни.

Підприємство забезпечує своїх клієнтів нормативно-технічною документацією, рецептурою і технологічною документацією з виготовлення продуктів харчування на основі солодових екстрактів.

Роман Хитрий


Теги та ключові фрази
Солодовий рома, Сколько кг Екстракт житньо-солодовий ложится на 100 буханок хлеба, пропонуємо ячмінно солодовий екстракт, солодове сусло в хлібобулочних виробах, жидкий солодовий єкстрат, Ячмінно-солодового екстракту для промисловості ціна, ячмінно солодовий екстракт, оптова ціна екстракту ячмінно-солодового, назви київських заводів виробників продукції, гороховий солодовий екстракт


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   



Інші статті
28.02.2017р.

На ринку борошна: перспективи, ціни, експорт

Про причини скорочення споживання борошна, перспективи галузі, ціноутворення, експортну політику, а також функції Аграрного фонду, як одного із найбільших гравців ринку, розповідає радник голови Правління ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакиркін.

27.01.2011р.

Коли борошно стає піддослідним

Прилад для тестування борошна насамперед для визначення його якості, напевно, має кожна хлібопекарня, будь-яке кондитерське виробництво, що випікає печиво, харчове виробництво, що за сировину використовує борошно. Такі пристосування – хоча й мають в основі один і той же принцип дослідження продукту – насправді різняться.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.